مرحله نخست لیگ شنا آذربایجان شرقی به پایان رسید

مرحله نخست لیگ شنای استان آذربایجان شرقی بزرگداشت توفیق یوسف زاده در مراغه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله نخست لیگ شنای آذربایجان شرقی بزرگداشت توفیق یوسف زاده با حضور ۹۰ شناگر در قالب هفت تیم مراغه، اهر، شبستر، استخر میرداماد تبریز و سه تیم از استخر پارالمپیک تبریز و آکواریومی آذرشهر در ۱۶ ماده در سه رده سنی عموم،۱۳ و ۱۴ سال،۱۰ تا ۱۲ سال در استخر اطهر مراغه برگزار شد.
در پایان مرحله نخست در مجموع تیمی تیم استخر پارالمپیک تبریز و آکواریومی آذرشهر الف با ۴۸۷ امتیاز در صدر جدول ایستادند و تیم استخر میرداماد تبریز با ۴۶۶ امتیاز مقام دوم را به خود اختصاص داد و تیم استخر پارالمپیک تبریز و آکواریومی آذرشهر ب با ۳۳۱ امتیاز در جایگاه سومی ایستادند.
در رده سنی ۱۰ تا ۱۲ سال در ماده ۲۰۰ متر آزاد میثم خادم، در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت سهیل گیتی بان، در ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی محمدعلی حکمتی، در ماده ۵۰ متر قورباغه امین رهنمایی فر، در ماده ۱۰۰*۴ متر آزاد تیمی، تیم مراغه متشکل از شکارچی زاده، نژاد صالحی، مهرانی و امینی قهرمان شدند.
در رده سنی ۱۳تا ۱۴ سال در رقابت های انفرادی ماده ۲۰۰ متر آزاد پیام خادم از استخر پارالمپیک و آکواریوم آذرشهر ۱ قهرمان شد و بهادر بهرامی از استخر پارالمپیک و آکواریوم آذر شهر ۱ و احسان پاکی از میرداماد تبریز دوم و سوم شدند.
در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت مهدی پورعلی از استخر پارالمپیک و آکواریوم آذرشهر ۱ به مدال طلا رسید، مهدی انواری از استخر پارالمپیک و آکواریوم ۱ و علی مرندیان از میرداماد تبریز دوم و سوم شدند.
در ماده ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ماده ۵۰ متر قورباغه میرعلی اصل مکاری پور از استخر پارالمپیک و آکواریوم آذرشهر ۱ قهرمان شد.
در ماده ۱۰۰*۴ متر آزاد تیمی، استخر پارالمپیک و آکواریوم آذرشهر ۱ با ترکیب بهرامی، اصل مکاری پور، پورعلی و خادم به مدال طلا رسیدند.
در ماده ۱۵۰۰ متر آزاد، پیام خادم از استخر پارالمپیک و آکواریوم آذرشهر ۱ زودتر از همه به خط پایانی رسید.
در رده سنی بالای ۱۵ سال در ماده ۲۰۰ متر آزاد،۱۰۰ متر کرال پشت و ۲۰۰ متر مختلط انفرادی امید وکیلی از مراغه، در ماده: ۵۰ متر قورباغه رسا محمد خانلی از میرداماد تبریز و در ماده ۱۰۰*۴ متر آزاد تیمی، تیم استخر پارالمپیک و آکواریوم آذرشهر ۱ با ترکیب نوبری، محمدی، آقازاده و خادم بر سکوی نخست ایستادند.
مرحله دوم این رقابت ها در بهمن ماه ۱۳۹۲ در شهرستان اهر برگزار خواهد شد.

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.