مسئولان ورزش استان تهران از محمد بیداریان تقدیر کردند

مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران طی مراسم باشکوهی از تنها شناگر اعزامی کشورمان به المپیک لندن تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در مراسمی باشکوه از تکواندوکاران و تنها شناگر اعزامی به المپیک ٢۰١٢ لندن با حضور اهالی تکواندوی پایتخت و مسئولان اداره ورزش و جوانان استان تهران تقدیر شد.

این مراسم با حضور فرهمند و پیروانی، مدیر و معاون اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و همچنین رضا حبیبی، رئیس هیات شنای استان تهران و محمد بیداریان تنها شناگر اعزامی به المپیک برگزار شد.

در این مراسم که بعد از ضیافت افطار برگزار شد، فرهمند مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در خصوص المپیک و اهمیت حضور ورزشکاران کشورمان در این میدان بزرگ سخن گفت و در پایان قول داد به مدال آوران تهرانی در المپیک ١۵۰ میلیون، ١٢۵ میلیون و ١۰۰ میلیون ریال برای کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز جایزه اختصاص دهد.

در پایان مراسم، ابتدا لوح تقدیر و هدیه ١۰ میلیون ریالی از سوی فرهمند به محمد بیداریان تنها شناگر اعزامی به المپیک اهدا شد.

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.