مسابقات جایزه بزرگ شنای ورزش بسیج برگزار می شود

فدراسیون شنا با همکاری ورزش بسیج مسابقات جایزه بزرگ شنا را برگزار خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، بر اساس توافقنامه بین فدراسیون شنا و ورزش بسیج، روز جمعه ٣١ خردادماه شناگران رده های مختلف سنی تیم ملی و همچنین شناگران نخبه بسیجی به منظور بهبود شرایط کیفی و کمی و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود شنای کشور در این مسابقات شرکت خواهند کرد. از دیگر اهداف این رویداد ایجاد فضای معنوی و فرهنگی در ورزش کشور جهت اعتلای فرهنگ ایثارگری و تجلیل از خانواده شهدای ورزش کشور به خصوص شنا می باشد. گفتنی است این مسابقات ٩ صبح روز جمعه با حضور شناگران ملی پوش و بسیجیان شناگر در استخر ٩ دی واقع در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می شود.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.