مسابقات قهرمانی واترپلوی نوجوانان استان اصفهان آغاز شد

Print Friendly
مسابقات قهرمانی واترپلوی نوجوانان استان اصفهان آغاز شد

مسابقات قهرمانی واترپلوی نوجوانان استان اصفهان یادواره شهید صفوی پور و گرامیداشت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از دوشنبه با انجام دو بازی آغاز شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات قهرمانی واترپلوی نوجوانان استان اصفهان یادواره شهید صفوی پور و گرامیداشت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از دوشنبه […]

مسابقات قهرمانی واترپلوی نوجوانان استان اصفهان یادواره شهید صفوی پور و گرامیداشت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از دوشنبه با انجام دو بازی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات قهرمانی واترپلوی نوجوانان استان اصفهان یادواره شهید صفوی پور و گرامیداشت سالگرد بازگشت آزادگان به میهن اسلامی از دوشنبه با انجام دو بازی در استخر فجر استارت خورد.
در اولین دیدار تیم پایگاه انقلاب با حساب ۱۰ بر صفر اداره کل ورزش و جوانان را از پیشروی برداشت، تیم فولاد مبارکه نیز در دومین دیدار تیم مقاومت را با نتیجه ۴ بر یک شکست داد.
این مسابقات توسط هیات شنای استان اصفهان با همکاری باشگاه مقاومت اصفهان در سطح پایگاه ها و استخر ها جهت تشکیل تیم منتخب استان اعزامی به مسابقات قهرمانی کشور در حال برگزاری است.
فینال این مسابقات نیز در تاریخ ۹۳/۰۶/۰۸ بین تیم های اول و دوم مسابقات گروهی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام


Print Friendly

پاسخ دهید

اخبار مرتبط