مسابقات واترپلو جام شهدای اصفهان با حضور ۱۳ تیم برگزار می شود

مسابقات واترپلو جام شهدای اصفهان رده سنی 15-16 سال با حضور 13 تیم روز سه شنبه (29 مهر) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات واترپلو جام شهدای اصفهان رده سنی ۱۵-۱۶ سال با حضور ۱۳ تیم فردا (سه شنبه) به میزبانی اصفهان در استخر انقلاب این شهر برگزار می شود. سه تیم از تهران به همراه تیم های اصفهان، یزد، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، خوزستان، قزوین، زنجان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد و کرمان برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

این مسابقات از تاریخ ۲۹ مهر تا دوم آبان در شهر اصفهان برگزار می‌شود و به تیم های اول، دوم و سوم، مدال، کاپ و حکم قهرمانی اهداء خواهد شد.

همچنین گردهمایی مربیان و سرپرستان تیم های استانی بمنظور انجام قرعه کشی جدول مسابقات و انتخاب اعضای کمیته فنی مسابقات رأس ساعت ۲۱ امروز (دوشنبه) برگزار می شود.

 

*دستور العمل اجرایی برگزاری مسابقات واترپلوجام شهدای اصفهان رده سنی نوجوانان
مقدمه:
نظر به لزوم اعمال وحدت رویه در فرآیند اجرایی برگزاری مسابقات با امعان نظر به شاخصها و استانداردهای متبوع و پیش بینی تمهیدات لازم به منظور رشد و تعالی و تکریم ورزشکاران، مربیان و داوران و دست اندرکاران ضمن تبیین فرآیندهای مذکور و ملحوظ نمودن حقوق یکسان و جهت آگاهی کلیه تیم های شرکت کننده این دستور العمل تدوین گردیده که مبنای برگزاری مسابقات بوده و لازم الاجرا می باشد.

الف) محل و زمان اجرای مسابقات:
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ تولد: متولدین ۱۳۷۷ به بالا
ورود به اردو: عصر روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۳/۷/۲۸
شروع مسابقات: صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۷/۲۹
پایان مسابقات: صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۸/۲
ترک اردو: عصر روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۸/۲
محل برگزاری: استخر انقلاب اصفهان
آدرس خوابگاه : اصفهان- چهارراه تختی- مهمانسریا ورزشکاران

ب) اعضای تیم:
– ۱۶نفر شامل: ۱ نفر سرپرست- ۱ نفر مربی- ۱۳ نفر بازیکن- ۱ نفر داور رسمی (کارت دار) می باشد.
تبصره: بعلت محدودیت در ظرفیت خوابگاه، میزبان از پذیرش نفرات اضافی تحت هر عنوانی معذور می باشد.

پ) مدارک موردنیاز:
۱- اصل شناسنامه عکسدار
تبصره الف : چنانچه برخی از ورزشکاران فاقد شناسنامه عکسدار می باشند. ارائه مدارک عکسدار معتبر از قبیل گواهینامه تحصیلی ممهور به مهر و واحدهای آموزشی و ادارات آموزش و پرورش محل زندگی الزامی است.
۲- دو قطعه عکس ۴×۳ که در یکسال گذشته تهیه شده بمنظور صدور کارت شناسایی (ID کارت)
۳- کارت بیمه ورزشی (سال ۱۳۹۳)
۴-ارائه فرم تکمیل شده اسامی و مشخصات کامل کلیه اعضای تیم (ورزشکار، مربی، داور و سرپرست) بهمراه آلبوم عکس مربوطه با تأئید هیات شنا و ممهور به مهر هیئت استان.
۵- اعلام آمادگی رسمی و ارسال معرفی نامه تیم، توسط هیأت تابعه استان تا مورخ ۱۳۹۳/۷/۲۰ از طریق نمابر ۸۸۸۲۰۷۱۴-۰۲۱ فدراسیون شنا (بمنظور تسریع در برنامه ریزی و هماهنگی با استان میزبان، به معرفی نامه هایی که بعد از زمان مقرر واصل گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد و از پذیرش تیم های مربوطه جلوگیری بعمل می آید).
تبصره ب : هیچ تیمی حق استفاده از مربیان فاقد گواهینامه بازآموزی سال ۱۳۹۳در نیمکت تیم خود را نخواهد داشت که اسامی واجدین شرایط پیوست می باشد و همچنین همراه داشتن داور برای تیم های شرکت کننده الزامی می باشد.

ت) جلسه هماهنگی:
گردهمایی مربیان و سرپرستان تیم های استانی بمنظور انجام قرعه کشی جدول مسابقات و انتخاب اعضای کمیته فنی مسابقات رأس ساعت ۲۱ روز پذیرش و پس از استقرار تیم ها انجام می گیرد.
تبصره: لازم بذکر است تعداد اعضای کمیته فنی مسابقات پنج نفر بوده که سه نفر آن از سوی فدراسیون و دو نفر نیز توسط مربیان و سرپرستان حاضر در جلسه با اکثریت آراء انتخاب خواهند شد. بدیهی است محل انجام جلسه با هماهنگی سرپرست کل مسابقات و با اطلاع رسانی توسط میزبان تعیین می گردد.

ث) هزینه مالی و پشتیبانی:
۱- هزینه اعزام ، اسکان و تغذیه هر تیم در زمان برگزاری مسابقات، به عهده استان میهمان (تیم های شرکت کننده ) میباشد.
۲- پرداخت حق الزحمه کادر فنی اعزامی از فدراسیون شنا ( داور ، سرپرست فنی و ناظر و … ) به عهده میزبان مسابقات خواهد بود.
۳- هزینه اردو شامل خوابگاه و سه وعده غذای روزانه به ازای هر نفر- روز ۵۰۰/۰۰۰ریال که در بدو ورود توسط سرپرست اردو دریافت می گردد.
۴ – از پذیرش تیم ها بدون پرداخت هزینه های اردو جلوگیری خواهد شد.
د) مقررات و شیوه نامه اجرایی برگزاری مسابقات :
۱- مسابقات براساس قوانین بین المللی واترپلو (FINA) برگزار می گردد.
۲- مسابقات در طی مراحل مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی به پایان خواهد رسید.
۳- به تیم های اول، دوم و سوم مسابقات، مدال، کاپ و حکم قهرمانی اهداء می گردد.

ذ) سرپرست کل مسابقات بعنوان مرجع رسیدگی و ارائه راهکارهای اجرایی در موارد پیش بینی نشده تعیین میگردند.
تبصره: بمنظور بهره مندی هیأتهای شنای سراسر کشور از توانمندیهای بخش خصوصی، حضور تیم های ورزشی تحت عنوان باشگاه و یا مؤسسات فرهنگی ورزشی در این مسابقات بلامانع میباشد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.