مسابقه تیم های فولاد مبارکه سپاهان – نفت امیدیه/ عکس

مسابقه تیم های فولاد مبارکه سپاهان و نفت امیدیه در چارچوب دور برگشت رقابت های لیگ برتر واترپلو عصر جمعه (12دی 1393) برگزار شد.

در این دیدار تیم فولاد مبارکه سپاهان با برتری ۹ بر ۷ مقابل نفت امیدیه جایگاه خود را در رده دوم لیگ برتر واترپلوی کشور حفظ کرد و با توجه به توقف دانشگاه آزاد مقابل تیم شهید شهبازی زنجان، نماینده اصفهان به یک قدمی صدر جدول با ۱۲ امتیاز رسید.

 

0 09 23 43 67 87 98 233 566 4355 t unnamed

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.