مشتاق: موفقیت های شنا نشان می دهد برنامه ریزی فدراسیون اصولی است

مربی بازیکن ساز شنا با اظهار خشنودی از موفقیت های تیم ملی شنا جوانان و نوجوانان در مسابقات برون مرزی گفت: این موفقیت ها نشان می دهد که فدراسیون یک برنامه ریزی اصولی را انجام داده است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مجید مشتاق عشق با ابراز خشنودی از موفقیت تیم ملی شنا جوانان در مسابقات بین المللی دبی اظهار کرد: از همه مربیان زحمت کش و فهیم کشور عزیزمان تشکر می کنم. آن هایی که با تلاش و کوشش وصف ناپذیر همواره تلاش کردند تا سرانجام این رشته شکوفا شده است. این مریبان عزیز در شهرستان های مختلف نیاز دارند تا
دانش خود را به روز کنند. جا دارد که از مربیان تیم ملی و کادر فنی تشکر کنم که مدت ها تلاش کردند و شناگران نخبه ایران را تمرین دادند. حتی در تمرینات عید نوروز تلاش زیاد کردند تا این ورزش موفق شود.
وی افزود: همین طور باید از شناگران فهیم و آن هایی که ما نسل سوم شنا می نامیم هم قدر دانی کنم. من افتخار داشتم با تعدادی از این ورزشکاران کار کنم. آن ها با تمرینات جدی برای ایران افتخار آفرینی کردند و خوشحالم که میبینم چه رکوردهای خوبی را ثبت کرده اند. ما در چند روز گذشته واقعا شاهد بودیم که نوجوانان و جوانان شنای ایران افتخار آفریدند. تیم نوجوانان ایران در مسابقات ترکیه قهرمان شد. این کار بسیار زیبایی بود که تیم رده سنی نونهال و نوجوان را به مسابقات بین المللی اعزام کنیم. واقعا این نشان می دهد که فدراسیون یک برنامه ریزی اصولی را انجام داده است. خیلی خوب است رکوردهایی که قبلا در مقطع ۱۷ لی ۱۸ سال ثبت می شد حالا در مقطع سنی ۱۳ الی ۱۴ سال زده می شود.
رئیس هیات شنا استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: واقعا باید خدمت گذار این عزیزان باشیم. همیچنین باید تشکر کنم از همه خانواده این عزیزانی که از برنامه های فدراسیون حمایت کردند. پس از بازگشت این تیم ها هم استقبال شایسته ای از شناگران به عمل آمد. امروز موفقیت های شنا انگیزه زیادی را برای نوآموزان و شناگران جوان فرآهم کرده است. خانواده ها هم پای کار آمده اند. مطمئن هستم با ادامه این روند در آینده شاهد موفقیت های بیشتری در این ورزش خواهیم بود.
وی در پایان گفت: جا دارد این موفقیت را به مسئولان فدراسیون هم تبریک بگویم و به مریبان فهیم و پرتلاش تیم ملی خسته نباشید بگویم. وظیفه همه ما حمایت از برنامه های تیم ملی شنا ایران است. باید زمینه ای را فرآهم کنیم تا این موفقیت ها بیش از پیش ادامه داشته باشد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.