مقابل رومانی بهتر از ترینیداد بازی کردیم/ بازی فردا با یونان حکم مسابقه تدارکاتی را دارد

سرپرست تیم واترپلو جوانان کشورمان با ابراز رضایت از عملکرد ملی پوشان جوان ایران در دیدار مقابل رومانی گفت: در بازی امروز مغلوب قدرت و توانایی های برتر حریف شدیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، نادر غفوری با بیان این مطلب افزود: ملی پوشان جوان ایران در بازی امروز مقابل رومانی نمایش فنی بهتری داشتند و هماهنگ تر از مسابقه اول ظاهر شدند ولی قدرت و توانایی های فنی بالای حریف مانع از کسب نتیجه مطلوب شد.

وی با بیان اینکه هماهنگی تیم ایران بازی به بازی بیشتر می شود و قطعا در مسابقات آینده می توانیم کیفیت فنی بهتری را به نمایش بگذاریم، اظهار داشت: پس از انجام دو مسابقه در رقابتهای جهانی بازیکنان در شرایط روحی و فنی خوبی قرار دارند و در بازی فردا مقابل یونان که برای مان حکم یک مسابقه تدارکاتی جدی را دارد با تمام قدرت به میدان خواهیم رفت و برای کسب بهترین نتیجه تلاش می کنیم.

غفوری با بیان اینکه دیدار چهارم تیم ایران مقابل ازبکستان برای صعود ایران تعیین کننده خواهد بود، اظهار داشت: هر چند بازی برابر ازبکستان سخت و دشوار است ولی ایران همواره در رده های سنی مقابل ازبکستان پیروز بوده و توانستیم با نمایشی نزدیک مقابل این تیم پیروز باشیم و امیدوارم این بار هم قرعه شانس به نام ایران رقم بخورد.

سرپرست تیم واترپلو جوانان ایران درخصوص نخستین دوره مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان یادآور شد: این مسابقات از سوی فدراسیون جهانی و با هدف پیشرفت و توسعه واترپلو در دنیا برگزار می شود که می تواند زمینه ای برای پیشرفت بازیکنان آینده ساز تیم های ملی باشد و حضور ایران در این مسابقات نیز فرصت مناسبی است تا جوانان ایران از تجربه مسابقات جهانی بهره مند شوند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.