‎مقدسی به فینال شیرجه سکو رفت

محمد مقدسی شیرجه رو ملی پوش ایران با امتیاز 250.50 با ایستادن در جایگاه دهم دور مقدماتی رشته سکو راهی فینال شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پنجمین روز از مسابقات شیرجه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی امروز (چهارشنبه) تنها نماینده ایران در مرحله مقدماتی سکوی انفرادی رقابت خود را با حریفان شناخته شده و قدرتمند آسیایی آغاز کرد.

سید محمد مقدسی نماینده شیرجه ایران در سومین و آخرین رشته خود از ساعت ۰۸:۳۰ امروز در مرحله مقدماتی سکو با کسب مجموع ۲۵۰.۸۰ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد و جواز حضور در فینال این رشته را کسب کرد. در این رشته ۱۳ شیرجه رو از ۱۰ کشور حضور داشتند که در پایان مرحله مقدماتی این ماده به ترتیب یامینگ و یانگ هاو از چین با امتیازهای ۵۱۰.۷۵ و ۴۹۵.۵۰ اول و دوم شدند، و ریکاتو ژاپنی با امتیاز ۴۳۸.۲۰ در رتبه سوم قرار گرفت.

با این نتیجه مقدسی عصر امروز (چهارشنبه) از ساعت ۱۵:۰۰ بار دیگر در مرحله فینال سکوی انفرادی با حریفان خود به رقابت خواهد پرداخت.

 

 

نتایج روز پنجم مسابقات شیرجه بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ :

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ (۴ اکتبر ۲۰۲۳)  
سکوی انفرادی 
  • محمد مقدسی 
با کسب ۲۵۰.۸۰ در جایگاه دهم ایستاد
راهی فینال شد 
 فینال ساعت ۱۵:۰۰  الی ۱۶:۲۰
به وقت ایران

اعضا تیم ملی شیرجه ایران در یازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ : 

شیرجه رو : سید محمد مقدسی 

سر‌مربی : شهنام نظرپور 

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.