مقدسی در شیرجه سکو دهم شد

محمد مقدسی شیرجه رو ملی پوش ایران در فینال سکوی 10 متر بازی‌های آسیایی هانگژو با کسب 280.90 در جایگاه دهم ایستاد و به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پنجمین و آخرین روز از مسابقات شیرجه نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی صبح امروز (چهارشنبه) تنها نماینده ایران در مرحله مقدماتی سکوی انفرادی با حریفان قدرتمند خود به رقابت پرداخت و توانست به فینال این رشته راه پیدا کند.

در فینال این ماده سید محمد مقدسی با کسب مجموع ۲۸۰.۹۰ امتیاز در جایگاه دهم ایستاد و به کار خود در هانگژو پایان داد تا پرونده شیرجه ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ بسته شود.

در فینال این ماده یانگ هاو از چین با امتیاز ۵۵۴.۳۵ مدال طلا را از آن خود کرد، یامینگ  دیگر نماینده چین نیز با امتیاز  ۴۹۵.۵۵ در جایگاه دوم ایستاد و  ریکاتو شیرجه‌رو ژاپن با امتیاز  ۴۸۰.۵۰ در رتبه سوم قرار گرفت.

نتایج روز پنجم مسابقات شیرجه بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ :

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ (۴ اکتبر ۲۰۲۳)  
فینال سکوی انفرادی 
  • محمد مقدسی 
با کسب امتیاز  ۲۸۰.۹۰ در جایگاه دهم ایستاد

 

 

اعضا تیم ملی شیرجه ایران در یازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ : 

شیرجه رو : سید محمد مقدسی 

سر‌مربی : شهنام نظرپور 

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری نشست تخصصی فدراسیون ورزش‌های آبی در چهاردهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی

نشست تخصصی چگونگی تدوین استراتژی توسعه همگانی و قهرمانی شنا با همکاری فدراسیون شنا جمهوری اسلامی ایران در بخش نشست های تخصصی چهاردهمین همایش بین المللی علوم ورزشی روز پنجشنبه(۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۲) در دانشگاه علامه طباطبائی تهران برگزار می‌شود.

گزارش تصویری_استقبال از ملی پوشان شنا ایران پس از درخشش در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ملی پوشان شنای ایران پس از درخشش در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین با کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز بامداد امروز(شنبه) با استقبال گرم مسئولان وارد تهران شدند.