ملی پوشان شنای ایران از فردا به آب می زنند

تیم ملی شنای ایران از فردا رقابت خود را در مسابقات کاپ آزاد مالزی آغاز می کند و شناگران کشورمان در مواد مختلف با حریفان آسیایی خود به رقابت می پردازند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در این رقابت ها که تاکنون حضور شناگرانی از تیم های مالزی، اندونزی، قطر، سنگاپور استرالیا، سریلانکا و هند قطعی شده است، شناگران کشورمان صبح فردا پنج شنبه در مواد ۴۰۰ متر مختلط انفرادی، و ۴در١۰۰ متر مختلط تیمی با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

خشایار حضرتی با مثبت ارزیابی کردن وضعیت شناگران کشورمان در آستانه رقابت های کاپ آزاد مالزی گفت: در چند روز گذشته ملی پوشان تمرینات بسیار سنگین و منظمی را پشت سر گذاشته اند و امیدواریم در این مسابقات بتوانند به اهداف از پیش تعیین شده دست یابند.

وی با بیان اینکه حضور در مسابقات کاپ آزاد مالزی بخشی از رنامه های تیم ملی محسوب می شود اظهار داشت: در این مسابقاتبدنبال کسب سهمیه المپیک نیستیم و هدفگذاری اصلی ما برای رسیدن به این مهم حضور در مسابقات انتخابی مجارستان خواهد بود که خرداد ماه جاری برگزار می شود.

شایان ذکر است مسابقات شنای کاپ آزاد مالزی از فردا پنج شنبه ١۴ اردیبهشت ماه در شهر کوالالامپور آغاز و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.