مهدی انصاری

مهدی انصاری: نتیجه اصلی را در باز های آسیایی می گیریم

ملی پوش شنای ایران در بازی های آسیایی اینچئون گفت: باید نتیجه اصلی را در بازی های آسیایی بگیریم و در آنجا به خواسته هایمان برسیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مهدی انصاری ملی پوش شنای ایران در بازی های آسیایی اینچئون اظهار کرد: از لحاظ آمادگی در وضعیت خوب و ایده آلی قرار داریم. شش ماه در اردوی تمرینی بودیم. در اردوی برون مرزی مجارستان شرکت کردیم که در آن جا توانستم رکورد ملی را جابجا کنم. امیدوارم در بازی های آسیایی بتوانم باز هم رکورد ملی را ارتقا بدهم. طبق برنامه باید در ماده های  ۲۰۰ مختلط، ۲۰۰ متر قورباغه، ۵۰ قورباغه، ۵۰ و ۱۰۰ پروانه، ۴ در ۱۰۰ آزاد تیمی و ۴در ۱۰۰ مختلط تیمی مسابقه می دهم. اگر شرایط خوب باشد و مشکل خاصی پیش نیاید می توانم در ۵۰ و ۱۰۰ متر پروانه رکورد بزنم. تمام سعی خود را می کنم که بهترین عملکرد را داشته باشم و خوب شنا کنم.
بازیکن تیم ملی شنای ایران گفت: باید از کادر فنی پرسید که در طول این چند ماه به اهداف مدنظر دست یافته اند یا خیر. به نظرم با توجه به تمرینات و برنامه های کادر فنی و مربیان تا الان خوب پیش رفتیم. تمام کارهایی که کادر فنی از ما خواسته را انجام داده ایم. باید نتیجه اصلی زحمات خود را در بازی های آسیایی بگیریم و آنجا نشان دهیم که به خواسته های خود رسیده ایم.
مهدی انصاری درباره حمایت های صورت گرفته از طرف فدراسیون عنوان کرد: فدراسیون تا الان حتی بیشتر از توان خودش به تیم ملی شنا کمک کرده است. تمام امکانات را برای تیم ملی فراهم کرده تا شناگران با اوج آمادگی در بازی ها شرکت کنند.
او تاکید کرد: ورزش شنا، ورزش سخت و زمان بری است. با چند ماه تمرین کردن نمی توان کار خارق العاده انجام داد. با برنامه بلند مدت و چندین سال تمرین همچنین با شرکت در مسابقات و تورنومنت های مختلف و زیاد می توان به اهداف مورد نظر دست یافت و نتایج خوبی را در این ورزش کسب کرد. حتی از همین الان باید برای بازی های دوره بعد برنامه ریزی کرد. باید اردوی پیوسته و مداوم داشته باشیم.
 انتهای پیام
image_printپرینت مطلب