ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

میرابیان از انگيزه بالاي شيرجه روها خبر داد

مدیر فنی تیم های ملی شیرجه با اشاره به ایجاد انگیزه در شیرجه روها گفت:بعد از مدت ها، برپایی اردوي با كيفيت، امید و انگیزه را به شیرجه ایران برگردانده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسون شنا، شیرجه و واترپلو؛ قائم میرابیان مدیر فنی تیم های ملی شیرجه در مورد برپایی اردوهای آماده سازی این رشته گفت: اولین مرحله اردوی آمادگی شیرجه به منظور شناخت افراد مستعد، هماهنگی و گردآوری مربیان و ورزشکاران فعال در شیرجه کشور بود که زیر نظر مربیان برگزیده استان ها و مربیان تیم ملی شیرجه برگزار شد.
وی ادامه داد: باید به این نکته اشاره کنم که بعد از بازی های آسیایی گوانجو این اولین اردوی مفیدی بود که با استقبال و اشتیاق شیرجه روها از سراسر کشور روبرو شد که باعث به وجود آمدن انگیزه بالا برای ورزشکاران و مربیان این رشته شد. شیرجه روهای اولین مرحله اردو باید بدانند که همواره زیر نظر و تحت حمایت فدراسیون قرار دارند و بعد از اتمام اردو نیز باید به تمریناتشان ادامه دهند.
میرابیان در مورد برگزاری مرحله دوم اردو افزود: در پایان مرحله اول اردوی آمادگی از شیرجه روها تست های تکنیکی، سنجش و میزان آمادگی جسمانی گرفته شد که از بین ۲۰ ورزشکار تعدادی از آنها حذف شدند و نفرات برگزیده به مرحله دوم اردو که از نیمه اسفندماه برگزار می شود دعوت خواهند شد که شامل نفرات اصلی و همچنین ذخیره برای حضور در بازی های آسیایی اینچون کره می شوند.
مدیر فنی تیم های ملی شیرجه با اشاره به حمایت های فدراسیون از شیرجه گفت: خوشبختانه محسن رضوانی در راس فدراسیون برای تهیه وسایل سخت افزاری و همچنین برپایی اردوهای منظم داخلی و برون مرزی حمایت خود را انجام داده است. امیدوارم در صورت صلاحدید تیم شیرجه به بازی های آسیایی اعزام شود تا بتوانیم با گرفتن نتیجه مطلوب پاسخگوی زحمات ایشان باشیم.

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب