میزبانی نفتی‎‌ها از صدرنشینان لیگ برتر واترپلو

در هفته چهارم دور برگشت رقابت های لیگ برتر واترپلو سال 1393، ظهر جمعه (19دی 1393) دو دیدار در شهرهای گچساران و امیدیه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات دور برگشت لیگ برتر واترپلو از ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه (۱۹دی ۱۳۹۳) با برگزاری دو دیدار به میزبانی نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران ادامه می یابد. دو تیم نفت و گازی لیگ برتر واترپلو ظهر جمعه به مصاف صدرنشینان مسابقات می روند تا علاوه بر متوقف کردن این تیم ها جایگاه خود را نیز در جدول رده‌بندی بهبود بخشند.

در گچساران تیم نفت و گاز این شهر میزبان فولاد مبارکه سپاهان است. سپاهانی ها که این روزها روی روند پیروزی هستند با ۱۲ امتیاز و یک امتیاز کمتر از دانشگاه آزاد در رده دوم قرار دارند. نماینده اصفهان می‌داند برای کسب عنوان صدرنشینی نباید حتی یک امتیاز از دست بدهد. از طرف دیگر نفت و گاز گچساران که تا پایان هفته سوم دور برگشت در جایگاه پنجم قرار دارد برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر می‌جنگد. شاگردان وحید رضایی در گچساران یک امتیاز کمتر از امیدیه دارند و در صورت پیروزی در این دیدار می‌توانند به حضور در جمع چهار تیم و راهیابی به رقابت های مرحله حذفی امیدوارتر شوند.

این دیدار از ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه (۱۹دی ۱۳۹۳) در گچساران برگزار می شود. امیرحسین صفابخش و مسعود رضوانی داوران این مسابقه هستند و مجید نقاشلو به عنوان ناظر در استخر محل مسابقه حضور خواهد یافت.

دیگر بازی حساس این هفته هم بین دو تیم نفت امیدیه و دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود. نفت امیدیه تیم چهارم جدول رده بندی باید از صدرنشین این دوره از رقابت ها میزبانی کند. دانشگاه آزاد اسلامی پس از شش پیروزی متوالی هفته گذشته مقابل شهبازی متوقف شد و نخستین امتیاز این فصل را از دست داد. شاگردان علیرضا شهیدی پور به دنبال آنند که به روند پیروزی های خود باز گردند و با دست پر از امیدیه به تهران بیایند. نفت امیدیه هم که از هفته پیش با تغییرات در کادر فنی همراه شده است امید دارد تا به سومین پیروزی و ششمین امتیاز این فصلش دست یابد.

این دیدار هم از ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه (۱۹ دی ۱۳۹۳) به میزبانی نفت امیدیه برگزار می‌شود. کار قضاوت این دیدار بر عهده امیر آذرخش و محمود نصراصفهانی است. کار نظارت بر این دیدار را هم محمدهادی بیک انجام می دهد.

 

برنامه مسابقات هفته چهارم دور برگشت:

ساعت ۱۵:۰۰ روز جمعه (۱۹دی ۱۳۹۳)

نفت و گاز گچساران – فولاد مبارکه سپاهان؛ گچساران

نفت امیدیه – دانشگاه آزاد اسلامی؛ امیدیه

 

 جدول رده بندی بیست وچهارمین دوره لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته سوم دور برگشت:

ردیف نام تیم بازی برد باخت مساوی گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ دانشگاه آزاد اسلامی ۷ ۶ ۰ ۱ ۸۹ ۴۵ ۴۴+ ۱۳
۲ فولاد مبارکه سپاهان ۷ ۶ ۱ ۰ ۸۵ ۵۵ ۳۰+ ۱۲
۳ شهید شهبای زنجان ۷ ۳ ۲ ۲ ۶۸ ۶۳ ۵+ ۸
۴ نفت امیدیه ۷ ۲ ۴ ۱ ۶۳ ۸۲ ۱۹- ۵
۵ نفت و گاز گچساران ۷ ۲ ۵ ۰ ۵۲ ۶۳ ۱۱- ۴
۶ چوکا تالش ۷ ۰ ۷ ۰ ۲۰ ۶۴ ۴۹- ۰

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.