نتایج صبح روز نخست مرحله دوم لیگ شنا

رقابت های صبح روز نخست از مرحله دوم مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور با برگزاری شش ماده به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های صبح نخستین روز از مرحله دوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) با برگزاری ماده های ۵۰ متر کرال پشت، ۲۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه، ۴۰۰ متر آزاد و چهار در ۱۰۰ متر مختلط تیمی به پایان رسید.

این دوره از مسابقات با حضور ۲۲۰شناگر، ۱۲ تیم از سراسر کشور و بیش از ۴۰ نفر کادر فنی و اجرایی در استخر قهرمانی آزادی برگزار می شود.

تیم های بانک حکمت ایرانیان، پایگاه قهرمانی آزادی، سرزمین موج های آبی مشهد، شهید شهبازی زنجان، شهید شوشتری آموزشگاه های نیشابور، شین کردستان، مقاومت، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت تهران، نفت امیدیه و نیل آموزش و پرورش در دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در ادامه از ساعت ۱۶:۳۰ عصر امروز (پنجشنبه) با برگزاری سایر ماده ها، پرونده روز نخست مرحله دوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور بسته می شود.

«جهت دریافت فایل کامل رکوردهای شناگران به انتهای خبر مراجعه کنید»

 

*نفرات  و تیم های برتر صبح روز نخست از مرحله دوم مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور:
صبح پنجشنبه  ۲۵ دی ۱۳۹۳

 

ماده ۵۰ متر کرال پشت

۱-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان ۰۰.۲۷.۶۶

۲-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۰۰.۲۸.۱۵

۳-سروش قندچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۸.۴۷

 

ماده ۲۰۰ متر پروانه

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۱۷.۰۶

۲-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان ۰۲.۲۲.۸۷

۳-احسان شفائیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۴.۱۴

 

ماده ۵۰ متر آزاد

۱-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۴.۶۰

۲-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۴.۸۱

۳-محمد شاملو از تیم نفت امیدیه با زمان ۰۰.۲۵.۲۰

 

ماده ۲۰۰ متر قورباغه

۱-آریا نسیمی شاد از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۹.۱۵

۲-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۳۴.۴۵

۳-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان ۰۲.۴۲.۱۱

 

ماده ۴۰۰ متر آزاد

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴.۳۰.۵۶

۲-امیراصلان صلاحیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴.۳۴.۲۵

۳-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان ۰۴.۳۴.۳۰

 

ماده چهار در ۱۰۰ متر مختلط تیمی

۱-مهمان نواز، انصاری، جلالی و میرزایی (سرزمین موج های آبی) با زمان ۰۴.۰۳.۱۸

۲-چاوشی فر سامان قپانوری، عسگری و شفائیان (نفت تهران) با زمان ۰۴.۱۳.۰۵

۳- پیروانی، شجاعی فر، بیک محمدی و عبدالهی (مقاومت) با زمان ۰۴.۱۵.۴۶

 

جهت دانلود فایل کامل رکوردهای شناگران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

صبح روز اول(۱)

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.

دو مدال و سه رکورد شکنی حاصل تلاش ملی پوشان در روز سوم/ قاسمی در ۲۰۰ پروانه به نقره و ۴ در ۱۰۰ مختلط تیمی به برنز رسید

روز سوم مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر پروانه قاسمی و مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی در رده سنی بالای ۱۸ سال به پایان رسید. یک رکورد ملی و دو رکورد رده سنی جابجا شد.