نتایج صبح روز نخست مرحله پایانی لیگ شنا

رقابت های صبح روز نخست از مرحله چهارم و پایانی مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) سال ۱۳۹۳ با برگزاری شش ماده به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ رقابت های صبح نخستین روز از مرحله پایانی دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور (جام خلیج فارس) با برگزاری ماده های ۵۰ متر کرال پشت، ۲۰۰ متر پروانه، ۵۰ متر آزاد، ۲۰۰ متر قورباغه، ۴۰۰ متر آزاد و چهار در ۱۰۰ متر مختلط تیمی به پایان رسید.

مرحله چهارم لیگ با حضور ۲۴۰شناگر در قالب۱۲ تیم و بیش از ۴۰ نفر کادر فنی و اجرایی از سراسر کشور در استخر قهرمانی آزادی برگزار می شود.

تیم‌های بانک حکمت ایرانیان، پایگاه قهرمانی آزادی، سرزمین موج های آبی مشهد، شهید شهبازی زنجان، شهید شوشتری آموزشگاه های نیشابور، شین کردستان، مقاومت، موج تهران، ناجیان راستین البرز، نفت تهران، نفت امیدیه و نیل آموزش و پرورش در دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در ادامه رقابت‌های این مرحله از ساعت ۱۵:۰۰ امروز (پنجشنبه)  پنج ماده ۲۰۰ متر کرال پشت، ۱۰۰ متر آزاد، ۵۰ متر قورباغه، ۸۰۰ متر آزاد و ۴۰۰ متر مختلط انفرادی برگزار می‌شود تا تکلیف جدول رده بندی تا پایان روز نخست مرحله پایانی لیگ شنا مشخص شود.

برای دریافت فایل کامل رکوردهای شناگران به انتهای خبر مراجعه کنید.

 

*نفرات  و تیم های برتر صبح روز نخست از مرحله چهارم و پایانی مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور:
صبح پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۳

ماده ۵۰ متر کرال پشت

۱-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان ۰۰.۲۷.۷۳

۲-محسن مهمان نواز از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۸.۲۳

۳-سروش قندچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۸.۴۷

 

ماده ۲۰۰ متر پروانه

۱-فرهاد فیاض از تیم مقاومت با زمان ۰۲.۱۶.۵۴

۲-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۲.۴۸

۳-امیررضا اصغر زاده از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۲.۵۲

 

ماده ۵۰ متر آزاد

۱-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۴.۴۸

۲-پویا جدیدی از تیم نفت امیدیه با زمان ۰۰.۲۴.۷۳

۳-نیما عبداللهی از تیم مقاومت با زمان ۰۰.۲۴.۹۵

 

ماده ۲۰۰ متر قورباغه

۱-آریا نسیمی شاد از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۸.۶۰

۲-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۳۶.۸۴

۳-امیرمحمد ساهویه از تیم شهید شوشتری نیشابور با زمان ۰۲.۴۷.۹۶

 

ماده۴۰۰ متر آزاد

۱-امیراصلان صالحیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴.۲۷.۹۸

۲-حسین درویشی از تیم نفت تهران با زمان ۰۴.۳۱.۰۱

۳-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان ۰۴.۳۲.۴۸

 

ماده چهار در ۱۰۰ متر مختلط تیمی

۱-صحافی مقدم، انصاری، سرابی و جلالی (سرزمین موج های آبی ) با زمان ۰۴.۰۷.۵۱

۲-چاوشی فر، مینا سرشت، عسکری و شفائیان (نفت تهران) با زمان ۰۴.۰۸.۱۴

۳-هاشمی، اسماعیلی فر، خراسانی و قره حسنلو (ناجیان راستین البرز) با زمان ۰۴.۲۶.۱۳

 

نتایج تیمی تا پایان صبح روز نخست از مرحله چهارم مسابقات شنای قهرمانی باشگا های کشور:

۱-سرزیم موج های آبی مشهد با ۳۳۷۹ امتیاز

۲-نفت تهران بار ۲۸۹۲ امتیاز

۳-مقاومت با ۲۸۲۹ امتیاز

 

برای دانلود فایل کامل رکوردهای شناگران بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نتایج صبح روز نخست مرحله پایانی

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد

در نخستین دیدار هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور دانشگاه آزاد با پیروزی مقابل نفت آبادان با ۲۵ امتیاز به عنوان سومی دست یافت.