نتایج مسابقات شنای بزرگسالان اعلام شد

نتایج مسابقات شنای بزرگسالان جام خلیج فارس اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنای بزرگسالان با نام جام خایج فارس به مدت دو روز( ۲۷ و ۲۸ آذر) در استخر آزادی برگزار شد. در این دوره از مسابقات ۱۶ تیم، حدود ۲۰۰ شناگر در ۱۲ رده سنی حضور داشتند و در ۵۳ ماده با یکدیگر به رقابت پرداختند.

از نکات برجسته این دوره از مسابقات حضور تیم مجلس شورای اسلامی بود که باعث ایجاد انگیزه برای همه شناگران شد. به طوری که به گفته محسن سمیع زاده دبیر کل فدراسیئن شنا، حضور نایب رئیس مجلس آنچنان شور و شوشی در سالن ایجاد کرده بود که گویی مسابقات کشوری در جریان است.

«لینک فایل دانلود نتایج کامل مسابقات در انتهای خبر قرار دارد»

 

 

 

نتایج تیمی مسابقات شنای بزرگسالان جام خلیج فارس:

۱-تیم کیش با ۱۸۹ امتیاز مقام اول

۲- اصفهان با ۱۴۰ امتیاز مقام دوم

۳- منطقه ۲ آموزش و پرورش با ۱۲۱ امتیاز مقام سوم

 

 

فایل نتایج کامل مسابقات

all results master

timi

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.