نتایج مسابقات شنا مسافت کوتاه دختران در اصفهان

مسابقات شنا مسافت کوتاه جام حجاب ویژه دختران رده سنی 14_13 سال و 17_15 سال از روز گذشته (پنجشنبه) آغاز و تا ششم اسفند ماه 1402 به میزبانی استان اصفهان پیگیری خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا مسافت کوتاه ویژه دختران در رده سنی‌ ۱۳-۱۴ سال و ۱۵-۱۷ سال تحت عنوان جام قهرمانی حجاب(گرامیداشت شهدای کرمان) از روز گذشته (پنجشنبه) به میزبانی استخر کوثر ملک شهر اصفهان آغاز شد.این رقابت ها در این دو رده سنی تا روز یکشنبه (ششم اسفند ۱۴۰۲) در اصفهان پیگیری خواهد شد.

در پایان رقابت‌های رده سنی ۱۳-۱۴ سال که با حضور ۲۶ تیم پیگیری شد پیشتازان تهران ۱ و ستارگان دلفین الف تهران با ۴۰۶ امتیاز بصورت مشترک در جایگاه نخست این رده سنی ایستادند و تیم‌ آیرن آکواتیکس شیراز با ۳۷۰ امتیاز در رتبه بعدی قرار گرفت.

برای مشاهده نتایج این مسابقات در قالب فایل پی دی اف بر روی لینک زیر کلیک کنید.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.