نتایج کامل روز نخست مرحله دوم لیگ شنا

نخستین روز مرحله دوم مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با صدر نشینی تیم سرزمین موج های آبی مشهد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز نخست مرحله دوم دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور در حالی به پایان رسید که تیم سرزمین موج های آبی مشهد با ۱۶۰۸ امتیاز صدرنشینی را از آن خود کرد. تیم های نفت تهران و مقاومت به ترتیب با ۱۴۰۸ و۱۳۲۳ امتیاز در رده دوم و سوم تیمی قرار گرفتند.

مرحله دوم دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با حضور ۲۲۰ شناگر از سراسر کشور در استخر آزادی تهران در حال برگزاری است. مرحله دوم این مسابقات فردا(جمعه) با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان می رسد.

جهت دانلود لیست کامل رکوردهای شناگران به لینک آخر پیام مراجعه کنید.

 

 

*نفرات  و تیم های برتر روز نخست از مرحله دوم مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور:
عصر پنجشنبه  ۲۵ دی ۱۳۹۳

ماده ۲۰۰ متر کرال پشت

۱-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۰۲.۰۸.۷۶

۲-محسن مهمان نواز از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۰.۸۶

۳-محمد صحافی مقدم از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۲.۵۲

 

ماده ۱۰۰ متر آزاد

۱-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۵۵.۴۱

۲-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان ۰۰.۵۵.۷۳

۳-سامان خواجگی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۵۶.۰۱

 

ماده ۵۰ متر قورباغه

۱-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان ۰۰.۳۰.۶۲

۲-آرش قبادی از تیم مقاومت با زمان ۰۰.۳۱.۰۹

۳-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۳۱.۱۲

 

ماده ۸۰۰ متر آزاد

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۹.۱۹.۰۲

۲-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان ۰۹.۳۱.۲۶

۳-سجاد فرشچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۹.۳۴.۰۹

 

ماده ۴۰۰ متر مختلط انفرادی

۱-احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴.۵۷.۶۴

۲-سامان سپیددست از تیم موج با زمان ۰۴.۰۸.۰۹

۳-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان ۰۵.۰۸.۲۵

 

نتایج تیمی روز نخست مرحله دوم مسابقات قهرمانی شنای باشگاه های کشور:

۱-تیم سرزمین موج های آبی مشهد با۱۶۰۸ امتیاز

۲-تیم نفت تهران با۱۴۰۸ امتیاز

۳-تیم مقاومت با ۱۳۲۳ امتیاز

 

صبح پنجشنبه  ۲۵ دی ۱۳۹۳

ماده ۵۰ متر کرال پشت

۱-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران با زمان ۰۰.۲۷.۶۶

۲-رهام پیروانی از تیم مقاومت با زمان ۰۰.۲۸.۱۵

۳-سروش قندچی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۸.۴۷

 

ماده ۲۰۰ متر پروانه

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۱۷.۰۶

۲-امیرعباس امراللهی از تیم موج با زمان ۰۲.۲۲.۸۷

۳-احسان شفائیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۴.۱۴

 

ماده ۵۰ متر آزاد

۱-مهدی انصاری از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۴.۶۰

۲-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۰.۲۴.۸۱

۳-محمد شاملو از تیم نفت امیدیه با زمان ۰۰.۲۵.۲۰

 

ماده ۲۰۰ متر قورباغه

۱-آریا نسیمی شاد از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۲۹.۱۵

۲-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۲.۳۴.۴۵

۳-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت با زمان ۰۲.۴۲.۱۱

 

ماده ۴۰۰ متر آزاد

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴.۳۰.۵۶

۲-امیراصلان صلاحیان از تیم سرزمین موج های آبی با زمان ۰۴.۳۴.۲۵

۳-امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز با زمان ۰۴.۳۴.۳۰

 

ماده چهار در ۱۰۰ متر مختلط تیمی

۱-مهمان نواز، انصاری، جلالی و میرزایی (سرزمین موج های آبی) با زمان ۰۴.۰۳.۱۸

۲-چاوشی فر سامان قپانوری، عسگری و شفائیان (نفت تهران) با زمان ۰۴.۱۳.۰۵

۳- پیروانی، شجاعی فر، بیک محمدی و عبدالهی (مقاومت) با زمان ۰۴.۱۵.۴۶

 

جهت دریافت فایل کامل رکوردهای شناگران بر روی لینک زیر کلیک کنید

عصر روز اول

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.