نتایج کامل روز نخست مسابقات شنای قهرمانی باشگاهای کشور

نخستین روز مسابقات شنای قهرمانی باشگاهای کشور با صدرنشینی تیم سرزمین موج های آبی مشهد به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ روز نخست دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور در حالی به پایان رسید که تیم سرزمین موج های آبی مشهد با ۵۸۱ امتیاز صدرنشینی را از آن خود کرد. تیم های نفت تهران و مقاومت به ترتیب با ۴۹۲ و۴۷۹ امتیاز در رده دوم و سوم تیمی قرار گرفتند.

دوازدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی باشگاه های کشور با حضور ۱۹۰ شناگر، ۱۲ تیم و ۳۴ داور از سراسر کشور برگزار می شود. اولین دوره این مسابقات فردا(جمعه) با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان می رسد.

جهت دانلود لیست کامل رکوردهای شناگران به لینک آخر پیام مراجعه کنید.

 

*نفرات  و تیم های برتر نخستین روز مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور:

عصر پنج شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳

ماده ۲۰۰ متر کرال پشت

۱-رهام پیروانی از تیم مقاومت: ۰۲.۱۱.۰۴

۲- محسن مهمان نواز از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۲.۱۹.۵۲

۳- محمد صحافی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۲.۲۱.۴۵

 

ماده ۱۰۰ متر آزاد

۱-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران: ۰۰.۵۳.۶۹

۲- احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۰.۵۴.۲۲

۳- آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۰.۵۴.۶۹

 

ماده ۵۰ متر قورباغه

۱-امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت: ۰۰.۲۹.۸۸

۲- شایان عظیمی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۰.۳۱.۰۰

۳- آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۰.۳۲.۴۷

 

ماده ۸۰۰ متر آزاد

۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۹.۱۶.۱۸

۲- امیرحسین عباسیان از تیم نفت تهران: ۰۹.۲۴.۷۰

۳- امیررضا خراسانی از تیم ناجیان راستین البرز: ۰۹.۲۸.۷۸

 

ماده ۴۰۰ متر مختلط انفرادی

۱-احمدرضا جلالی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۵.۰۹.۴۷

۲- احسان شفائیان فرد از تیم نفت تهران: ۰۵.۱۴.۲۲

۳- سامان سپیددست از تیم موج: ۰۵.۱۵.۶۹

 

نتایج تیمی روز نخست مسابقات شنای قهرمانی باشگاهای کشور:

۱-سرزمین موج های آبی با ۵۸۱ امتیاز

۲- نفت تهران با ۴۹۲ امتیاز

۳- مقاومت با ۴۷۹ امتیاز

 

صبح پنج شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
 
ماده ۵۰ متر کرال پشت
۱-جمال چاوشی فر از تیم نفت تهران: ۰۰.۲۷.۲۳
۲-سروش قندچی از تیم سرزمین موج های آبی:۰۰.۲۸.۳۱
۳- رهام پیروانی از تیم مقاومت: ۰۰.۲۸.۳۸
 
ماده ۲۰۰ متر پروانه
۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۲.۱۸.۲۷
۲- امیررضا اصغر زاده از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۲.۲۳.۱۰
۳- امیرعباس امراللهی از تیم موج:۰۲.۲۴.۵۱
 
ماده ۵۰ متر آزاد
۱-آرشام میرزایی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۰.۲۴.۴۵
۲- پویا جدیدی از تیم نفت امیدیه: ۰۰.۲۴.۹۳
۳- محمدرضا بیک محمدی از تیم مقاومت: ۰۰.۲۵.۱۳
 
ماده ۲۰۰ متر قورباغه
۱-آرمان صیدی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۲.۳۴.۶۷
۲-شایان عظیمی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۲.۳۵.۱۴
۳- امیرمحمد شجاعی فر از تیم مقاومت: ۰۲.۳۶.۱۱
 
ماده ۴۰۰ متر آزاد
۱-آرین علیایی از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۴.۲۸.۸۷
۲- امیر اصلان صالحیان از تیم سرزمین موج های آبی: ۰۴.۳۳.۹۶
۳- علی تاجیک از تیم شهید شوشتری نیشابور: ۰۴.۳۴.۰۲
 
ماده ۴ در ۱۰۰ متر مختلط تیمی
۱-تیم سرزمین موج های آبی(مهمان نواز، عظیمی، جلالی، میرزایی): ۰۴.۰۶.۱۲
۲-تیم نفت تهران (چاوشی فر، میناسرشت، عسکری، اکبری): ۰۴.۱۲.۱۹
۳-تیم مقاومت(پیروانی، شجاعی فر، عبداللهی، بیک محمدی): ۰۴.۱۲.۳۱
فایل رکوردهای شناگران
انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.