نتایج کامل روز چهارم + برنامه بازی های پنجمین روز

روز چهارم و ماقبل پایانی مرحله مقدماتی سری مسابقات واترپلو جوانان جهان در حالی به پایان رسید که جدال غول های واترپلو به سود صربستان به تمام شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ چهارمین روز از مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان که در شهر استانبول در حال پیگیری است با برگزاری مسابقه سی و دوم این رقابت ها بین برزیل و ترکیه به پایان رسید.
جدال صربستان و کرواسی با حساب ۱۱ بر ۹ به سود صرب ها به تمام شد. این دو تیم قدرتمند واترپلو جهان رقابت تنگاتنگی برای کسب عنوان صدرنشینی گروه D داشتند. با کسب این نتیجه هر دو تیم به سومین پیروزی خود دست یافتند. البته صرب ها به لطف یک بازی کمتر از شرایط بهتری برای صعود برخوردارند.
دیگر بازی مهم امروز هم بین اسپانیا و مجارستان از گروه A بود. این دو تیم پرقدرت که هر دو از مدعیان کسب مقام در این رقابت ها به شمار می روند چهارمین بازی امروز را برگزار کردند. رقابت حساس و دیدنی این دو تیم در پایان با تساوی ۶ بر ۶ به پایان رسید تا تکلیف صعودکننده های این گروه به روز آخر موکول شود.

*نتایج کامل رقابت های روز چهارم مسابقات واترپلو جوانان جهان:
۱۴ مرداد ۱۳۹۳
نیوزلند۶– کانادا۹
صربستان۱۱ – کرواسی۹
قزاقستان۳ – امریکا۱۸
اسپانیا۶ – مجارستان۶
استرالیا۴ – مونتنگرو۸
ایران۹ – آرژانتین۱۰
ایتالیا۱۷ – افریقای جنوبی یک
ترکیه۱۹ – برزیل۱۶

*برنامه مسابقات روز پنجم مسابقات واترپلو جوانان جهان:
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
امریکا– اسپانیا
قزاقستان – مصر
مونتنگرو – ایران
استرالیا – ژاپن
برزیل – روسیه
کانادا – صربستان
نیوزلند – پرو
ترکیه – ایتالیا

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

برگزاری مسابقات شنای بزرگسالان در چهارم مرداد

کمیته شنا پیشکسوتان در نظر دارد یک دوره مسابقات شنا بزرگسالان تحت عنوان (جام خلیج فارس) در رده سنی بالای ۲۵ سال روز پنجشنبه چهارم مرداد ۱۴۰۳ در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار کند.