نخستین جلسه تیم برگزاری مسابقات فینا ترافی

نخستین جلسه تیم برگزاری مسابقات توسعه جهانی واترپلو، در محل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نخستین جلسه تیم برگزاری مسابقات توسعه جهانی واترپلو به ریاست احمد یاقوتی در محل فدراسیون برگزار شد. مرور برنامه های پیش رو و تقسیم وظایف ستادی از جمله مهمترین محورهای مورد بحث در این جلسه بود.

تدوین کتاب ویژه مسابقات، تصمیم گیری برای پیشنهاد سخنگوی ستاد اجرایی، تهیه البسه برای تیم اجرایی و عوامل استخر، برگزاری یک دوره مسابقه آزمایشی برای تمرین تیم اجرایی و بررسی و ارائه راهکار برای مشکلات استخر ۹ دی از جمله مهمترین موارد مورد بحث در این جلسه بود.

همچنین مقرر شد تا اسکوربورد ویژه مسابقات شنا و واترپلو تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه در محل برگزاری مسابقات نصب شود.

احمد یاقوتی، محسن سمیع زاده، امیرداود کمالی، نادرغفوری، مسعود رضوانی، امیرحسین صفابخش، علی رفیعانی، محسن برادری، محمد صالحی و الهه همتی اعضای حاضر در این جلسه بودند.

دومین جلسه تیم اجرایی مسابقات واترپلو توسعه جهانی دوشنبه هفته آینده یعنی ۲۴ فروردین سال جاری برگزار می شود.

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.