نسیمی شاد با ثبت زمان ۲.۲۰.۲۲ در ۲۰۰متر قورباغه به کار خود پایان داد

آریا نسیمی شاد نماینده شنای ایران در چهاردمین روز مسابقات جهانی فینا (کازان2015) از راهیابی به نیمه نهایی ماده 200متر قورباغه بازماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در پنجمین روز از مسابقات شنای قهرمانی جهان فینا (کازان۲۰۱۵) آریا نسیمی شاد نماینده شنای ایران بود. این شناگر جوان و آینده دار در ماده ۲۰۰متر قورباغه با ثبت زمان دو دقیقه و ۲۰ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه در جایگاه ۴۶ ایستاد و  از راهیابی به مرحله بعد مسابقات بازماند. نسیمی شاد که رکورددار این ماده در ایران هم هست تنها ۳۷صدم ثانیه با رکورد خودش فاصله داشت.

در این ماده “مارکو کوچ” شناگر آلمانی به عنوان نخست مرحله مقدماتی دست یافت. “آدام پتی” و “کمرون وندربرگ” قورباغه روهای خوش نام جهان شنا هم به ترتیب با قرار گرفتن در جایگاه های ۲۶ و ۲۱  در کمال ناباوری از راهیابی به مرحله نیمه نهایی باز ماندند.

در ادامه تلاش شناگران ایران در شانزدهمین دوره مسابقات جهانی فینا، روز شنبه (۱۷مرداد ۱۳۹۴) جمال چاوشی فر در آخرین ماده رقابتی خود به آب می زند.

 

رکوردهای ثبت شده در مرحله مقدماتی ماده ۲۰۰متر قورباغه:

  1. “آدام پتی” از آلمان – ۲:۰۹.۱۲
  2. “استفان ویلیس” از انگلستان- ۲:۰۹.۳۵
  3. “فلیان مائو” از چین- ۲:۰۹.۵۶

……..

آریا نسیمی شاد- ۲:۲۰.۲۲

 

برنامه زمانبندی ادامه مسابقات شناگران ایران در کازان:

 

۱۷ مرداد ۱۳۹۴:

جمال چاوشی فر- ماده ۵۰متر کرال پشت

 

انتهای پیام

 

 

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.