بازیهای آسیایی

نسیمی شاد رکورد خودش را کاهش داد

شناگر 14 ساله ایران با ثبت زمان 1 دقیقه و 6 ثانیه و 2 صدم ثانیه رکورد قبلی خود را کاهش داد اما از صعود به فینال بازماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ آریا نسیمی شاد شناگر ۱۴ ساله ایران با ثبت زمان ۱ دقیقه و ۶ ثانیه و ۲ صدم ثانیه ماده ۱۰۰ متر قورباغه را به پایان برد. او رکورد قبلی خودش را کاهش داد اما نتوانست فینالیست شود.
در ادامه مسابقات شنای بازی های آسیایی مهدی انصاری با زمان ۵۷ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه در ماده ۱۰۰ متر پروانه به کار خود پایان داد.
بر اساس همین گزارش مهدی انصاری در ماده ۱۰۰ متر پروانه زمان ۵۷ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه را ثبت کرد. او در مجموع در رده ۱۹ قرار گرفت. انصاری نتوانست رکورد خودش را در این مسابقات بزند و از راهیابی به فینال بازماندند.
در جریان این مسابقه عینک شنای او باز شدن همین موضوع موجب ایجاد خلل در کارش شد.

همچنین تیم ملی شنای ایران با ترکیب چاوشی فر، جلالی، انصاری و میرزایی در ماده ۴ در ۱۰۰ مختلط شرکت کرد. شناگران ایران در نهایت زمان ۳ دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۶۵ صدم ثانیه را ثبت کردند و در مجموع نهم شدند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.