نشان برنز لیگ برتر واترپلو به امیدیه رسید

تیم امیدیه با شکست شهید شهبازی در ضربات پنالتی به نشان برنز بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در دیدار رده بندی بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو تیم های شهید شهبازی زنجان و نفت امیدیه به مصاف هم رفتند. این دیدار که از ساعت ۱۵:۰۰ امروز(جمعه) در محل استخر بین المللی ۹ برگزار شد در وقت معمول با نتیجه ۴-۴ به تساوی کشید. در نهایت ضربات پنالتی تعیین کننده برنده این دیدار حساس بود و نفت امیدیه با نتیجه ۱۸بر ۱۷ بر شهبازی زنجان غلبه کرد.

تیم نفت امیدیه با این برد به مقام سوم بیست و چهارمین دوره لیگ برتر واترپلو دست یافت تا پس از قهرمانی در دوره گذشته، به مقام سوم این فصل از رقابت ها دست یابد.

 

رده بندی نهای بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو؛

۱- دانشگاه آزاد اسلامی

۲- فولاد مبارکه سپاهان

۳- نفت امیدیه

۴- شهید شهبازی زنجان

۵- نفت و گاز گچساران

۶- چوکا تالش

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

۱۱ جواز حضور در فینال دومین روز از مسابقات/ مهدی زاده رکورد ۵۰ قورباغه و غلامی ۲۰۰ پروانه را بهبود بخشیدند

در مرحله مقدماتی صبح روز دوم مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا شناگران ایران در ۱۱ ماده فینالیست شدند و آراد مهدی زاده و محمد مهدی غلامی به ترتیب در ۵۰ متر قورباغه و ۲۰۰ متر پروانه رکورد رده سنی را جابجا کردند.

تیم ۴ در ۱۰۰ متر آزاد در دو رده سنی برنز گرفت/ غلامی یک نقره و یک برنز دشت کرد

روز نخست مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین با کسب مدال نقره ۲۰۰ متر مختلط انفرادی و ۵۰ متر کرال پشت رده سنی ۱۳-۱۴ سال توسط غلامی و دو مدال برنز در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی در دو رده سنی ۱۳-۱۴ و بالای ۱۸ سال به پایان رسید.