نشست جان اونسوی با محسن رضوانی در جهت همکاری با فدراسیون شنا

نشستی با حضور مسئولان فدراسیون و جان اونسوی مربی و مدرس بین المللی شنا در جهت همکاری با فدراسیون شنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ نشستی با حضور مسئولان فدراسیون و جان اونسوی مربی و مدرس بین المللی شنا در جهت همکاری با فدراسیون شنا برگزار شد.

این نشست با حضور محسن رضوانی رئیس، محمد علی آبادی نایب رئیس فدراسیون، حمید اسکندریون رئیس کمیته فنی شنا و مسعود رضوانی مسئول کمیته بین الملل فدراسیون در راستای انجام مذاکرات برای همکاری با جان اونسوی مربی بین المللی فدراسیون جهانی برای تقویت کادر فنی تیم ملی شنا برگزار شد که توافقات اولیه در جهت حضور وی بعنوان مدیر فنی کلیه رده‌های سنی تیم ملی شنا انجام شد.

در این جلسه مواردی در خصوص داشته‌های سخت افزاری و شناگران مستعد ایران مطرح شد که در پایان مقرر گردید پس از توافق نهایی با این مربی بین المللی شنا، برنامه جامعی در سه بعد کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین و به مرحله اجرا قرار گیرد و برنامه ریزی های مورد نیاز برای انجام آموزشات مورد نیاز در رده سنی پایه صورت گیرد.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.