نشست صمیمانه وزیر ورزش با مسئولان فدراسیون شنا

مسئولان فدراسیون شنا و مربیان تیم های ملی در نشستی صمیمانه در وزارت ورزش و جوانان گزارشی از وضعیت  این رشته ها ورزشی به دکتر گودرزی ارائه کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، نشست صمیمانه مسئولان فدراسیون شنا و کادر فنی تیم های ملی با دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان برگزار شد. در این جلسه رئیس فدراسیون شنای ایران گزارشی از فعالیت های فدراسیون بویژه دستاوردهای میزبانی در مسابقات توسعه جهانی، رایزنی های بین المللی و برنامه تیم های ملی ارائه و راهکارهای مورد نظر خویش را برای توسعه هر سه ورزش شنا، شیرجه و واترپلو بیان نمود.

همچنین عباسعلی کشتکار سیروس طاهریان و الکساندر چیریچ نیز ارزیابی خود را از وضعیت موجود بیان کرده و برنامه های خود را برای پیشرفت تیم های ملی شرح دادند.

وزیر ورزش و جوانان نیز با ابراز خشنودی از پیشرفت های اخیر واترپلو و همچنین بیان راهکارهای عملی برای پیشرفت شنا بر توسعه ورزش شنای همگانی طبق فرمایش مقام معظم رهبری تاکید کرد. دکتر محمود گودرزی با اشاره بر توسعه بحث سخت افزاری  از در اختیار گذاشتن استخرهای مورد نیاز جهت فدراسیون شنا جهت گسترش مدارس شنا در کشور حمایت کرد.

در این جلسه محسن رضوانی، احمد یاقوتی، رضا درویش، بهرام افشارزاده، سیروس طاهریان، عباسعلی کشتکار ، السکاندر چیریچ حضور داشتند.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.