نفت و گاز امیدیه قهرمان سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور شد

سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو سال 1402 با قهرمانی نفت و گاز امیدیه به پایان رسید، تیم‌های رعد پدافند و دانشگاه آزاد به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته پایانی سی‌ و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور در سال ۱۴۰۲ امروز(جمعه) پیگیری شد.

استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران امروز(جمعه) از ساعت ۹:۰۰ صبح میزبان تقابل تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان در رده سنی بزرگسالان بود. این دیدار در پایان با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به سود تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید. با این نتیجه دانشگاه آزاد توانست جایگاه سوم جدول را به دست آورد و پالایش نفت آبادان چهارم شد.
در ادامه دو تیم رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه از ساعت ۱۱:۰۰ به مصاف یکدیگر رفتند. امیدیه که پیش از این قهرمان زود هنگام این دوره از مسابقات شده بود، برای قهرمانی بدون شکست تلاش می‌کرد. این دیدار جذاب و پایاپای در پایان وقت های قانونی بازی با تساوی ۱۱ بر ۱۱ به پایان رسید تا ضربات پنالتی برنده این بازی را مشخص کند. در ضربات پنالتی تیم نفت امیدیه موفق شد رعد پدافند را شکست دهد و این بازی با نتیجه ۱۷ بر ۱۶ به سود امیدیه به اتمام رسید .با این نتیجه پرونده سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو کشور در سال ۱۴۰۲ با قهرمانی نفت و گاز امیدیه بسته شد.

نتایج هفته پانزدهم(پایانی) لیگ برتر واترپلو کشور:

شماره بازیرده سنیکلاه سفید (میزبان)نتیجهکلاه آبی (میهمان)تاریخ مسابقه
۸۳عمومدانشگاه آزاد اسلامی۱۵۱۲پالایش نفت آبادان۱۴۰۲/۱۲/۴
۸۴عمومرعد پدافند ۱۶۱۷نفت و گاز امیدیه۱۴۰۲/۱۲/۴

رده بندی نهایی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور سال ۱۴۰۲

  1. نفت و گاز امیدیه – ۳۶ امتیاز
  2. رعد پدافند – ۲۷ امتیاز
  3. دانشگاه آزاد اسلامی – ۲۵ امتیاز
  4. پالایش نفت آبادان – ۲۰ امتیاز
  5. نفت و گاز گچساران – ۱۱ امتیاز
  6. نیروی زمینی ارتش – ۵ امتیاز
  7. استخر شهید نوفلاح – ۲ امتیاز

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.