نمایش قابل قبول جوانان واترپلو مقابل تیم قدرتمند امریکا

تیم ملی واترپلو جوانان ایران در ادامه مسابقات تدارکاتی خود در ترکیه مقابل تیم قدرتمند امریکا در یک دیدار نزدیک تن به شکست داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ واترپلوئیست های جوان ایران که برای هماهنگی و آمادگی هرچه بیشتر پیش از مسابقات جهانی در یک دوره بازی های تدارکاتی شرکت کرده اند در دومین بازی خود با ارائه یک نمایش قابل قبول با حساب ۷ بر ۳ مقابل تیم پر قدرت امریکا تن به شکست دادند.
تیم ملی ایران روز گذشته نیز مغلوب صربستان شده بود.
با توجه به شرکت نکردن مصر در این مسابقات، جدول بازی ها از دو گروه چهار تیمی به یک گروه هفت تیمی تبدیل شده است. از همین رو تغییراتی در برنامه بازی های از پیش تعیین شده تیم ملی رخ داد. طبق برنامه ریزی جدید ایران با تیم های امریکا، صربستان، کرواسی، پرو و دو تیم از کشور ترکیه به صورت گروهی بازی می کند.
صبح و عصر امروز (جمعه) واترپلوئیست های جوان ایران مقابل کرواسی و پرو به میدان می روند. فردا نیز در مقابل ترکیه الف و ب صف آرایی می کنند.
رقابت های جوانان جهان به میزبانی ترکیه از تاریخ ۱۱ مرداد به مدت ۹ روز در شهر استانبول برگزار می شود.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.