نوفلاح قهرمان سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو شد

سی و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو سال 1400 با قهرمانی نوفلاح به پایان رسید، تیم‌های دانشگاه آزاد و نفت امیدیه به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سی‌ یکمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور در سال ۱۴۰۰ امروز شنبه  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ با برگزاری دیدار های رده بندی و فینال به پایان رسید.

استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران امروز(شنبه) از ساعت ۱۵:۰۰ میزبان رویارویی تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و شهید نوفلاح در فینال سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور بود.

این دیدار جذاب و نفس گیر در پایان با نتیجه  ۱۴ بر ۱۲  به سود تیم نوفلاح به پایان رسید. با این نتیجه پرونده سی یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور با قهرمانی تیم استخر شهید نوفلاح به پایان رسید. تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و نفت امیدیه به ترتیب بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

 

سی یکمین دوره لیگ برتر واترپلو – شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰  
استخر بین المللی مجموعه ورزشی شهید شیرودی

  • رده بندی: نفت امیدیه ۱۱  _  ۹ رعد پدافند هوایی 
  • فینال: استخر شهید نوفلاح ۱۴ _ ۱۲ دانشگاه آزاد

 

 

رده بندی نهایی سی یکمین دوره لیگ برتر واترپلو 

  1. شهید نوفلاح
  2. دانشگاه آزاد اسلامی
  3. نفت امیدیه
  4. رعد پدافند هوایی
  5. نفت و گاز گچساران

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.