نوفلاح قهرمان لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال شد

تیم شهید نوفلاح قهرمان مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر ۱۷ سال پسران کشور در سال ۱۴۰۱ شد و تیم های 9 دی الف و خوشبخت الف به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مرحله دوم و پایانی لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور با حضور ۸ تیم برتر این رده سنی از تاریخ ۱۴ الی ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ در استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شیرودی استان تهران پیگیری و به پایان رسید.

در دیدار فینال این رقابت ها  تیم شهید نوفلاح با با نتیجه ۱۸ بر ۱۰ حریف خود تیم ۹ دی الف را از پیش رو برداشت و  به عنوان قهرمانی این مسابقات دست یافت. در دیدار رده بندی تیم اکادمی خوشبخت الف با نتیجه ۱۴ بر ۱۱ مقابل تیوان مشهد به برتری رسید و به مقامم سوم رسید.

با این نتیجه تیم شهید نوفلاح در جایگاه نخست ایستاد و تیم های ۹ دی الف و آکادم خوشبخت الف به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان این مسابقات آرمان شمس از تیم شهید نوفلاح به عنوان برترین بازیکن  و محمد امین معصومی برترین دروازبان لیگ برتر زیر ۱۷ سال انتخاب شدند.

 

نتیجه دیدار رده بندی:

  • تیوان مشهد ۱۱- ۱۴ آکادمی خوشبخت الف

نتیجه فینال: 

  • ۹ دی الف ۱۰- ۱۸ شهید نوفلاح

 

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.