هفته سوم گروه A لیگ برتر واترپلو فردا آغاز می شود

سومین هفته رقابت های گروه A لیگ برتر واترپلو فردا( پنجشنبه) با دیدار دو تیم پرقدرت دانشگاه آزاد و نفت امیدیه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ فردا (پنجشنبه) استخر قهرمانی آزادی تهران از ساعت ۱۳ شاهد برگزاری دیدار تماشایی واترپلو بین دو تیم قدرتمند دانشگاه آزاد و نفت امیدیه خواهد بود.
این دو تیم برای تعیین صدر نشین جدول رده بندی گروه A انگیزه زیادی برای پیروزی در بازی رودر رو دارند. اما در ادامه مسابقات عصر روز پنجشنبه، دانشگاه آزاد با نفت و گاز گچساران بازی می کند. همچنین روز جمعه نیز نماینده گچساران به مصاف نفت امیدیه می رود.

• برنامه رقابت های هفته سوم گروه A لیگ برتر واترپلو:
پنجشنبه ۲۸ آذر
دانشگاه آزاد – نفت امیدیه ساعت ۱۳
نفت و گاز گچساران- دانشگاه آزاد ساعت ۱۹

جمعه ۲۹ آذر
نفت و گاز گچساران- نفت امیدیه ساعت ۱۳

• جدول رده بندی لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته دوم
گروه A
نفت امیدیه ۶ امتیاز
دانشگاه آزاد اسلامی ۶ امتیاز
نفت و گاز گچساران ۰

انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.