هفته پایانی لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال فردا برگزار می‌شود

هفته پانزدهم و پایانی لیگ برتر واترپلو زیر 20 سال کشور فردا(پنجشنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته پایانی لیگ برتر واترپلو زیر ۲۰ سال کشور فردا(پنجشنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری می‌شود.

در نخستین دیدار از هفته پانزدهم مسابقات لیگ واترپلو زیر ۲۰ سال کشور فردا(پنجشنبه) دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان از ساعت ۱۶:۰۰ در استخر ۹ دی تهران به مصاف یکدیگر میروند. دانشگاه آزاد پیش از این با کسب ۳۳ امتیاز قهرمانی خود را مسجل کرده است.

در ادامه نیز از ساعت ۱۷:۳۰دو تیم رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه در رده سنی زیر ۲۰ سال مقابل یکدیگر به آب میزنند. برنده این دیدار حساس موفق به کسب جایگاه دوم مسابقات لیگ برتر واترپلو این رده سنی خواهد شد.

همچنین در دومین روز از این رقابت ها جمعه(۴ اسفند ماه) این تیم ها در رده سنی بزرگسالان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهید نوفلاح، رعد پدافند، نیروی زمینی ارتش، نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه هفت تیم حاضر در این دوره مسابقات هستند.

برنامه هفته پانزدهم و پایانی لیگ برتر زیر ۲۰ سال واترپلو کشور:

ردیفهفتهباشگاه میزبان (کلاه سفید)باشگاه میهمان(کلاه آبی)رده سنیروز و تاریخساعتمحل برگزاری
۸۱پانزدهمدانشگاه آزاد اسلامیپالایش نفت آبادانزیر ۲۰ سال۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۶:۰۰استخر ۹ دی تهران
۸۲پانزدهمرعد پدافندنفت و گاز امیدیهزیر ۲۰ سال۱۴۰۲/۱۲/۰۳۱۷:۳۰استخر ۹ دی تهران

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.