هم‌گروهی جوانان ایران با صربستان و استرالیا

با برگزاری قرعه کشی مسابقات واترپلو قهرمانی جوانان جهان 2015 تیم ملی ایران با صربستان، استرالیا، مکزیک و آرژانتین هم‌گروه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز (سه‌شنبه) فدراسیون جهانی شنا (فینا) مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۵ را برگزار کرد. بر اساس این قرعه‌کشی ۲۰ تیم راه یافته به مسابقات جهانی در قالب چهار گروه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

تیم ملی ایران در گروه C این رقابت‌ها با تیم‌های صربستان، استرالیا، مکزیک و آرژانتین قرار گرفت.

مسابقات قهرمانی جوانان جهان از ۴ تا ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۵ (۱۳ تا ۲۱ شهریور ۱۳۹۴) با حضور ۲۰ تیم برتر پنج قاره به میزبانی آلماتی (قزاقستان) برگزار می‌شود.

گروهبندی تیم‌ها در مسابقات قهرمانی جوانان (آلماتی ۲۰۱۵):

A: کرواسی – برزیل – مونتنگرو – مصر –  آفریقای جنوبی

B: ژاپن – هلند – مجارستان – یونان -چین

C: ایران – آرژانتین – صربستان – استرالیا – مکزیک

D: کانادا – ازبکستان – ایتالیا – قزاقستان – اسپانیا

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.