هیئت شنای آذربایجان شرقی روابط عمومی برتر شد

در نخستین نشست روسای هیاتهای ورزشی استان آذربایجان شرقی در سال جدید، جایگاه دوم روابط عمومی های برتر سال 1393 به هیات شنا،شیرجه و واترپلو استان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در اولین نشست روسای هیاتهای ورزشی استان آذربایجان شرقی در سال جدید ،روابط عمومی های برتر هیأتهای ورزشی در سال ۱۳۹۳ معرفی شدند. در این رتبه بندی از ۴۷ هیئت ورزشی این استانجایگاه دوم به هیات شنا،شیرجه و واترپلو استان رسید. روبط عمومی های هیئت فوتبال و پزشکی هم در این مراسم جایگاه نخست و سوم را از آن خود کردند.

در آیین تجلیل از روابط عمومی های برتر سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل ورزش و جوانان استان درسخنانی ازایده انتخاب روابط عمومی های برتر درسال ۹۳ توسط روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان قدردانی کرد. وی با اعلام رضایت از سه روابط عمومی برتر، ابرازامیدواری کرد سایر روابط عمومی های هیئتهای ورزشی استان نیز درسال جدید با تلاش وجدیت بیشتر جزو هیئتهای برتر انتخاب شوند.

در این آیین از رضا تقوین مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان به سبب کسب مقام نخست ، داود مقصودی مسئول روابط عموم هیات شنای استان به سبب کسب مقام دوم ومحرم زاهی به سبب کسب مقام سوم  در بین روابط عمومی های هیاتهای ورزشی تجلیل و لوحهای تقدیر و جوایز خود را از سید محمد شروین اسبقیان مدیر کل ورزش و جوانان استان و جواد ششگلانی عضو شورای اسلامی کلان شهر تبریز دریافت کردند.

لازم به ذکر است پیش از این و بر اساس ارزیابی و اعلام فدراسیون شنا، روابط عمومی هیئت شنای استان رتبه نخست کشور را درسال ۹۳ بخود اختصاص داده بود.

 

 روابط عمومی‌های برتر استان آذربایجان شرقی- سال ۱۳۹۳:

۱-رضا تقیون  مسئول روابط عمومی هیئت فوتبال   ………………….. رتبه اول

۲-داود مقصودی  مسئول روابط عمومی هیئت شنا  ………………….. رتبه دوم

۳-محرم زاهی مسئول روابط عمومی هیئت پزشکی  ………………….. رتبه سوم

download

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.