ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

هیات شنای گیلان جایگاه سومی لیگ برتر را تثبیت کرد

تیم هیات شنای گیلان با برتری مقابل هیئت شنای خوزستان جایگاه سومی خود را دربیست و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر واترپلو تثبیت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در آغاز هفته چهاردهم و پایانی لیگ برتر واترپلو امروز سه شنبه تیم های هیئت شنای گیلان و هیئت شنای خوزستان در انزلی به مصاف هم رفتند که در پایان تیم هیئت شنای گیلان با نتیجه ١٩ بر ۵ میهمان خود را مغلوب کرد تا با کسب ٢۰ امتیاز جایگاه سومی خود را در لیگ برتر واترپلو تثبیت کند. قضاوت این دیدار را محمد رضا محمدی و هومن آراسته برعهده داشتند.

پیش از این تیم های فولاد ماهان سپاهان و نفت و گاز امیدیه عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی لیگ واترپلو را به خود اختصاص داده بودند.

این رقابتها فردا پنج شنبه با انجام یک دیدارپیگیری خواهد شد و طی آن تیم فولاد ماهان سپاهان (قهرمان لیگ بیست و یکم) به مصاف تیم نفت و گازگچساران خواهد رفت. این دیدار را امیر آذرخش و امیر همراهی قضاوت خواهند کرد.

فصل جاری رقابتهای لیگ برتر واترپلو روز جمعه ۵ اسفند ماه با انجام دو دیدار به پایان می رسد و طی آن تیم خانه شناگران اصفهان و هیئت شنای خراسان در اصفهان به مصاف هم می روند و دیدار اختتامیه لیگ بیست و یکم نیز بین تیم های نفت و گاز امیدیه و هیئت شنای زنجان برگزار خواهد شد.

مراسم اختتامیه و اهداء جوایز تیم های برتر بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو بعد از روز جمعه ۵ اسفند ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

image_printپرینت مطلب