ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

وحید رضایی: هدف ما آمادگی برای رقابت های جوانان جهان است

سرمربی تیم جوانان ایران در مورد شرکت در لیگ برتر گفت: تمامی کشورهای بزرگ و صاحب نام واترپلو از حضور تیم جوانان در لیگ ها استقبال می کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ وحید رضایی سرمربی تیم جوانان ایران با اشاره به حضور تیم های جوانان در لیگ های برتر بسیاری از کشورها گفت: کشورهای بزرگ و صاحب نامی مانند مجارستان برای آمادگی تیم های ملی در سطح جوانان از آنها در رقابت های مختلف واترپلو استفاده می کنند.

وحید رضایی ادامه داد: طبق صحبت های اولیه با کمیته فنی واترپلو و جلساتی با ریاست فدراسیون تصمیم به حضور در لیگ برتر واترپلو با تیم ملی جوانان گرفتیم. هدف از شرکت در این رقابت ها آمادگی واترپلوئیست های جوان برای شرکت در رقابت های جوانان جهان است که مرداد ماه آینده در کشور ترکیه برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم جوانان ایران یادآور شد: حضور واترپلوئیست های جوان در لیگ، برنامه بسیار خوبی است آنها تمرین می کنند و در مسابقات رسمی شرکت می کنند و در شرایط یک رقابت کاملاً واقعی قرار می گیرند. با تیم های بزرگسال و قوی لیگ به رقابت می پردازند و بعد از هر بازی مشکلات تیم مشخص می شود و روی نقطه ضعف ها تمرکز بیشتری صورت خواهد گرفت.

وحید رضایی در ادامه افزود: حضور در رقابت های لیگ برتر واترپلو برای تیم ملی جوانان مفید خواهد بود اما کافی نیست. تیم ملی جوانان باید در رقابت های برون مرزی دیگری نیز شرکت کند و در تمام مدت اردو از دیدارهای مختلف تجربه کسب کند. امیدوارم با این برنامه ریزی تیم جوانان به موفقیت های مطلوبی دست پیدا کند.
انتهای پیام/

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.