ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

وزارت ورزش از رشته های پایه حمایت می کند

مدیركل دفترهماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر توجه ویژه این وزارتخانه به ورزش های پایه گفت:باید زیر ساخت ها را در شنای بانوان كشور تقویت كنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، ماندانا رسولی مدیر كل دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات شنای بانوان باشگاههای كشور- جام خلیج فارس- با بیان این مطلب افزود: توجه به رشته های پایه در اولویت برنامه های وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که زیر ساخت های این بخش تقویت شود.

رسولی با اشاره به لزوم اهمیت به رشته های پایه، بوی‍‍ژه رشته شنا كه در طول زمان مظلوم واقع شده گفت: با توجه به اینكه در این رشته امكان حضور بانوان در عرصه های بین المللی وجود ندارد باید تلاش كرد تا زمینه تقویت فعالیت های شنای بانوان در سطح ملی و همگانی را فراهم کرد و حتی امكان برگزاری مسابقات به میزبانی كشور را مهیا كرد.

وی كه سابقه داوری و مربیگری شنا را نیز در كارنامه كاری خود دارد در پایان حمایت از شنای بانوان در برگزاری مسابقات باشگاهی در این رشته را گام مهمی در اعتلای این رشته دانست و تصریح کرد: وزارت ورزش در حد توان و بضاعت خود از توسعه شنای بانوان حمایت می کند و امیدواریم این ورزش که مورد تاکید دین اسلام نیز قرار دارد در سطح جامعه و بویژه بانوان بیش از پیش گسترش یابد.

image_printپرینت مطلب