ولی پور در اوج آمادگی قرار دارد/ مجتبی می تواند تاریخ ساز شود

سرمربی تیم ملی شیرجه در خصوص وضعیت آمادگی مجتبی ولی پور در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: ولی پور در بهترین شرایط آمادگی و روحی قرار دارد و به موفقیت او بسیار امیدوارم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، غلامرضا خیبری نژاد سرمربی تیم ملی شیرجه کشورمان با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه ولی پور در وضعیت آمادگی جسمانی و روحی بالایی قرار دارد و ظرف روزهای گذشته تمرینات خود را در لندن آغاز کرده تا ضمن هماهنگی با شرایط آب و هوایی خود را برای شروع مسابقات آماده کند.

وی با بیان اینکه ولی پور حرکات تکنیکی خود را بر روی کسب امتیازات لازم برای ورودی المپیک متمرکز کرده است، افزود: ولی پور در ماده تخته فنر ٣ متر شانس کسب ورودی المپیک را دارد و با وجودی که او در این رقابتها کار دشواری برای رقابت با شیرجه رو های سایر کشورهای جهان پیش رو دارد ولی با روحیه بالا، پشتکار و عزم جدی که در او وجود دارد امیدوارم این شیرجه رو کشورمان بتواند برای نخستین بار در تاریخ شیرجه ایران به سهمیه المپیک دست یابد تا زحمت سالها تلاش و کار مربیان شیرجه کشور به نتیجه برسد.

گفتنی است مجتبی ولی پور طی روزهای ٢ و ۶ اسفند ماه در رقابتهای انتخابی المپیک با حریفانی از ۴٢ کشور جهان به رقابت خواهد پرداخت.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.