پایان دور مقدماتی لیگ برتر واترپلو

هفته پایانی رقابت های لیگ برتر واترپلو گروه B از فردا (پنجشنبه) به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ از فردا (پنجشنبه) اصفهان به مدت دو روز میزبان تیم های شهبازی، اصفهان و آینده سازان است تا با برگزاری شش دیدار به کار خود در رقابت های این گروه خاتمه دهند.

در همین چارچوب در نخستین و مهم ترین دیدار این گروه دو تیم صدرنشین چوکا و شهبازی از ساعت ۹صبح پنجشنبه به مصاف هم می روند. شهبازی صدرنشین که با ۱۳۲ گل زده در ۹ بازی آمار چشم گیری به ثبت رسانده است به مصاف چوکایی می رود که از ۹ بازی قبلی خود شش پیروزی کسب کرده است. هر سه شکست تیم گیلانی این گروه مقابل نماینده زنجان بوده است و واترپلوئیست های چوکا
امیدوارند در مقابل این حریف پرقدرت به اولین پیروزی خود دست یابند.

بازی دوم این گروه که صبح روز پنجشنبه از ساعت ۱۰.۱۵ صبح برگزار می شود نیز به نوبه ی خود از جذابیت های زیادی برخوردار است. این بازی بین دو تیم انتهای جدول آینده سازان و اصفهان برگزار می شود. تیم جوان اصفهان که تا به اینجای مسابقات موفق به کسب پیروزی نشده است امیدوار است تا با بهره گیری از امتیاز میزبانی اولین پیروزی خود را در رقابت های این فصل کسب کند.

عصر روز پنجشنبه دو دیدار دیگر برگزار می شود که طی آن چوکا تالش و اصفهان به مصاف هم می روند و شهبازی زنجان نیز رویاروی آینده سازان صف آرایی می کند.

رقابت های این هفته با برگزاری دو دیدار در روز جمعه به پایان می رسد تا پرونده ی مرحله ی مقدماتی رقابت های این فصل لیگ برتر واترپلو در اصفهان بسته شود.

کار قضاوت این هفته رقابت های لیگ برتر واترپلو بر عهده ی محمود نصر، محمد نصر، احمد متقی و محمد خرمیان است و مرتضی شریعت مسئولیت نظارت این مسابقات را بر عهده دارد.

*برنامه رقابت های هفته چهارم گروه B لیگ برتر واترپلو:

چوکا تالش- شهید شهبازی زنجان، پنجشنبه ۱۰/۱۹- ساعت ۹
اصفهان- آینده سازاناصفهان، پنجشنبه ۱۰/۱۹- ساعت ۱۰:۱۵
آینده سازان- چوکا تالش، پنجشنبه ۱۰/۱۹- ساعت ۱۸
شهید شهبازی زنجان – اصفهان، پنجشنبه ۱۰/۱۹- ساعت ۱۹:۱۵
آینده سازان – شهید شهبازی زنجان، جمعه ۲۰/۱۰ – ساعت ۹
چوکا تالش – اصفهان، جمعه ۲۰/۱۰ – ساعت ۱۰:۱۵

*جدول رده بندی گروه B لیگ برتر واترپلو تا پایان هفته سوم:
۱. شهید شهبازی زنجان ۱۸امتیاز
۲. چوکا تالش ۱۲ امتیاز
۳. آینده سازان ۶ امتیاز
۴. اصفهان بدون امتیاز

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.