پایان مرحله نخست لیگ شنای آب های آزاد کشور در انزلی

مرحله نخست لیگ شنای آب های آزاد کشور با معرفی نفرات برتر در بندر انزلی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ عباس سلیمی، دبیر هیأت شنا استان گیلان در مراسم اختتامیه این مسابقات که در موج شکن بندر انزلی برگزار شد، اظهار کرد: در مرحله نخست این مسابقات ۶۰ شناگر در قالب ۱۰ تیم از استان های گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران، بوشهر و همدان حضور داشتند.

وی با بیان اینکه در دوره فوق چهل شناگر زیر ۲۰ سال و بیست شناگر بالای ۲۰ سال شرکت کردند، ادامه داد: برای زیر ۲۰ سال مسافت سه کیلومتر و بالای ۲۰ سال پنج کیلومتر در نظر گرفته شده بود.

سلیمی با اشاره به اینکه در رده سنی بالای ۲۰ سال، رامتین کاظمی از گیلان به مقام نخست دست یافت و محمدسجاد رحیمی فر از همدان و اکبر رنجکش از گیلان عناوین دوم و سوم را به خود اختصاص دادند، تصریح کرد: در رده سنی زیر۲۰ سال نیز محمد مهمان نواز از بوشهر قهرمان شد و علی کرد ناییج از مازندران و احسان نژادحسین از بوشهر جایگاه های دوم و سوم را از آن خود کردند.

وی خاطرنشان کرد: مرحله دوم این لیگ در استان گلستان و مرحله سوم آن نیز در استان بوشهر برگزار خواهد شد.

سلیمی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه به نفرات اول و سوم هر دوره مدال اهدا می شود، گفت: نفرات و تیم های برتر لیگ پس از پایان هر سه دوره و جمع بندی نهایی اعلام می شود.

 

 

نتایج رده سنی زیر ۲۰ سال: 

 1. محمد مهمان نواز – بوشهر
 2. علی کرد ناییج – مازندران
 3. احسان نژاد حسین – بوشهر
 4. رامان غفاری – حشمت رود گیلان
 5. سید صابر معتمدی – اسپرت تهران
 6. امیر مهدی شجاعی – همدان

نتایج رده سنی بالای ۲۰ سال:

 1. رامتین کاظمی – حشمت رود گیلان
 2. محمدسجاد رحیمی فر – همدان
 3. اکبر رنجکش – حشمت رود گیلان
 4. صادق رحیمی پور – حشمت رود گیلان
 5. امین بابایی – حشمت رود گیلان
 6. پیام محمد غریب – کیش

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

نسل طلایی شنا ایران خوش درخشیدند/ ۱۲ مدال رنگارنگ حاصل کار شنای ایران در رده‌های سنی آسیا فیلیپین

ملی پوشان شنای ایران در یازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین خوش درخشیدند و موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۷ نشان برنز شدند و رکورد مدال آوری در این مسابقات را شکستند.

غلامی در ۱۰۰ پشت و سلیمانی در ۵۰ پروانه برنز گرفتند/ رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را کسب کرد/ قاسمی رکورد ملی زد

محمد مهدی غلامی و یاشار سلیمانی در روز پایانی مسابقات شنا قهرمانی رده‍‌های سنی آسیا – فیلیپین به ترتیب مدال برنز ۱۰۰ متر کرال پشت و ۵۰ متر پروانه را از آن خود کردند رشیدپور نقره ۵۰ پروانه را گرفت و قاسمی در ۸۰۰ متر آزاد رکورد ملی را جابجا کرد.