پایان مسابقات شنای قهرمانی دختران و پسران استان فارس

مسابقات قهرمانی شنای دختران و پسران استان فارس یادواره شناگر جوان برجسته جهرمی زنده یاد مهران ناظری عضو پیشین تیم منتخب شنای فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ این مسابقات با شرکت ۱۹ تیم (۱۶۰ دختر و ۱۸۰ پسر) در رده های سنی ۸ تا ۱۰ سال ، ۱۱و ۱۲ سال ، ۱۳ و ۱۴ سال و طی روزهای چهارشنبه ۱۵ مرداد ماه با شرکت ۱۶۰ شناگر دختر و پنچشنبه ۱۶ مرداد ماه با شرکت ۱۸۰ شناگر پسر در قالب: ۶ تیم از شیراز ، آباده ، اقلید ، استهبان ، جهرم ، کازرون ، فسا لامرد، گراش ، مرودشت ، سپیدان و زرقان در استخر سر پوشیده قهرمانی انقلاب شیراز برگزار شد.
در پایان این رقابت ها احکام ، مدال ها و جام قهرمانی تیم ها توسط حسام زارع مهذبیه رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان شیراز و اعضاء هیئت رئیسه شنای استان متشکل از: منصور سپهری، محمد علی دهقانیان، عباس دبیری، فروزنده زر آور، غلامعلی صلاح، مریم معطری، احمد ناظری پدر زنده یاد مهران ناظری و روسای هیئت شنای شهرستانها آقایان: عوضعلی صلح طلب، فریدون افسر، احمد کاملی، سیدمحمد محسن علوی، محمد خدامی، علی کنعانی، حسین رنجبر، محمد نظام محمدی، جواد غلامی، ایمان یابنده در بخش بانوان : فاطمه نام آور، طیبه جعفری، اهداء شد.
استارات این دوره از مسابقات توسط منصور سپهری پیشکسوت مربی و داور بین المللی شنا زده شد. سرداور مسابقات بانوان فروزنده زر آور و سر داور مسابقات آقایان ایمان یابنده که هر دو از مربیان وداوران بین المللی کشور و سرپرستی کل مسابقات به عهده محمد کاظم مداحی فرد رئیس هیئت شنای استان بود.
یکی از نکات مهم این مسابقات انتصاب جمال بندگانی به سمت رئیس هیئت شنای شیراز از جانب حسام زارع مهذبیه رئیس تربیت بدنی شیراز و تآئید محمد کاظم مداحی فرد رئیس هیئت شنای استان فارس بود.

** تیم های قهرمان در بخش آقایان
*نتایج تیمی گروه سنی ۱۰-۸ سال
مقام اول: تیم شیراز
مقام دوم: تیم آباده
مقام سوم: تیم کازرون

*گروه سنی ۱۲-۱۱ سال
مقام اول: تیم شیراز
مقام دوم: تیم جهرم
مقام سوم: تیم فسا

*گروه سنی ۱۸-۱۳
مقام اول: تیم شیراز
مقام دوم: تیم آباده
مقام سوم: تیم فسا

**تیمهای قهرمان در بخش بانوان
*گروه سنی ۱۰-۸ سال
مقام اول: تیم شیراز
مقام دوم: تیم فسا
مقام سوم: تیم آباده

*گروه سنی ۱۲-۱۱ سال
مقام اول: تیم شیرار
مقام دوم: تیم سپیدان
مقام سوم: تیم فسا

*گروه سنی ۱۷-۱۵
مقام اول: تیم شیراز
مقام دوم: تیم گراش
مقام سوم: تیم فسا

**اسامی تیم های شرکت کننده در مسابقات قهرمانی شنای پسران استان فارس مرداد ۹۳
بخش آقایان : (مربیان : ۱ – حسین فرزامفر، ۲ – سعید روستا ، ۳- حمید صداقت )
تیم شیراز الف : محمد مهدی ملازم- امیر سالار سلطانی مقدم ، متین تاجیک زاده ، بابک برزگر ، یا شار شهسواری ، امیر ارسلان زارعی ، ارشیا زارعی ، علیرضاقره خانیان ، امیر عباس جوینده ، سید محمدحسینی ، آرشام شیردل ، نیما رعیت پیشه ، احسان رحیمی ، محمدسینا پیر احمدیان ، علی صفایی ، ارشیا همت یار ، امیر کسری جهانمیری
تیم شیراز ب :
پارسا حکمت ، سینا تابع ، آروین صاقی ، علی دهقان سعدی ، علی غلام دوست ، محمد روزیطلب ، محمدجواد کرمی ،مرتضی زارع ، علیرضا دوکوهکی ، دانیال حاصلی ، آرش سیاوش پور ، امیر رضا عابدی کریمی ، امیر حسین نازک کار ماهر ، علی گل پیچ زاده ، ابوالفضل پارسایی ، عرفان کرمی ، آروین بهبود ، علی شهشهانی ، پارسا غلامکی

تیم شیراز ج :
رضا عباسی ، محمد رضا رخشان ، داریوش قادری ، پوریا محبی زاده ، حسین زارع ، محمد مهدی موسوی زارع ، علی حیدر نژاد ، عرفان مکاری ، علیرضا شریفی ، غلامرضا سیادت پور ، سینا ایوب زاده ، امیر حسین عباسی ، علی خالدی ، ماهان کهن ، کامیار تمجیدی ، یزدان مهر راضی ، آرین غلامرضا پورو ، علیرضا اله داد ، نیما رعیت پیشه ، محمد رضا مرادی

تیم آباده : ( مربی: محمد یوسفی )
نبی یزدانی ، پرهام رحیمی حقیقی ، آرمان فرخی ، امیر حسین صبا ، ارشیا سلیمی، محمدجواد نو بهاری ، سروش دانشور امیر کارگر ، محمدامین کنعانی ، محمد رضا کوثری

تیم اقلید : ( مربی : علیرضا تدین )
امیر حسین وثوق ، امیر حسین شکیبا ، محمد شریفی ، محمد صادق صابر ، امیر حسین کوثری ، محمد رضا قادری ،

تیم جهرم : ( مربیان : ۱- مجتبی قربان ۲-حسین حسین دوست )
عرفان فتاح ،مرتضی مومن زاده ، سامان یوسف زادهن ، آریا تشکری ، امیر حسین ناطور ، نیما یغمائی ، مهدی جامالسبی سالار خواجه ، محمد مصفا ، علی افسر ، صدرا مکتبی ، سینا فرزانه ، محمد صادقی ، محمداحسان پور

تیم لامرد: ( مربیان : ۱- جواد غلامی ۲- مهدی هنر پیشه )
سالار بازیار ، محمدرضا دلگرم زیستی ، باقرز اده ، علی هنرمند ، محمد آزاد، محمد جواد ابراهیمی ، محمدرضا غلامی ، احسان ایزدی ، علی ظریف ، علی رضا دهقان ، حسن محمدی

تیم فسا: ( مربی: ۱- عوضعلی صلح طلب )
پوریا قهرمانی ،مهدی فیروزی ، ابوالفضل شجاع ، ایلیا ستوده ، علی رحیم نژاد ، رضا صادقی ، مهدی باقری ، امیر حسین محمد خانی ، پویا قهرمانی ، آرش تهمتن ، علی ستوده ، محمد حسین صلح صللب ، نیما صادقی ، محمد حسین حسین زاده ، حمیدرضا سخت ، پژمان قهرمان ، علی نامدار

تیم کازرون: ( مربی : محمد علیایی )
امیر حسین آهوان بر ، محمد حسین ملکوتی ، کیوان فرحی ، یزدان نحاسی ، محمدامین عبادی ، امیر حسین رادفر ، محمدموذنی ، محمدامین موسوی ، امیر حسین مطهری فرد ، امیرحسین حافظی ، محمد جوکاران ، محمد مهدی پور رستم ، علیرضا کاراندیش ، سینا دشتبان

تیم استهبان : ( مربی : احمد کاملی )
علی اکبر حقیقی ، ارشیا مبارکی ، علیرضا زهری استهبانی ، حسین کیانی ، حسین کریمی زاده ، سپهر کامران تقوی ، سپهر قاسم گرشی ابوالفضل کاملی ، سینا صالح نژاد ، فرشاد قاسمی ، علیرضا اکبری ، محمدرضا مطلع ، محمدحسین میرابیان ، علیرضا برزه کار ، ارشام مبارک حمیدرضا ثالثی

تیم مرودشت: ( مربی : حسین رنجبر )
شایان رنجبر

اسـامـی تـیمهای شرکت کننده در مسابقات قهرمانی شنای دختران استان فارس مرداد ۱۳۹۳
بخش بانوان : (مربیان :۱- زهره اختیاری ۲- نرگس صالحی سرپرست : زهره خادم الحسینی )

تیم: شیراز – الف )
آیناز هاشمی ، کیانا جعفری ، صبا عباسی ، مبینا اسماعیلی ، کاملین جمعه پور ، سیده تینا حسینی ، سانیا تابع ، آناهیتا بهبود، مینا کشاورز ، مریم حمیدی، سحر تابع ، پریا کمال زاده ، فاطمه کشاورز ، معصومه حیدری ، کیانا دیداری ، آیدا پگاه راد ، زهرا حسین زاده ، شیما عبدشنطیانی ، سیده نرجس موسوی شیرازی فرد ، عاطفه رئوفت ، سولماز خوش کلام ، مریم اورنگی

تیم :شیراز- ب)
پرنیان خوبیاری ، غزل زارعی ، مهسا کاظمی ، مینا ثاقب ، بهار شهسا ، آرمیتا دنیا نورد ، غزل سروری ، ملیکا مجدی مقدم ، پانیا رخ بخش ، فاطمه تقدیم ، نازنین سلطانی ، سیده پگاه علاج هاشمی نسب ، زهرا تحو، مریم وطن ایمان آناهیتا رسولی ، مرجان توکلی ، کیمیا اسمعیلی فر ، عاطفه قاسمی ، سپیده صوفیایی ، زهرا کشاورزی ، سرور قره خانیان فاطمه ساریخانی

تیم : شیراز – ج )
زهرا نوروزی ، صبا نعمت الهی ، مائده معتمدی ، ملیکا بهزادی ، نازنین یدالهی ، سارا شکیبا فر ، یسنا ایزدی ، کیمیا کرانی ، عسل ابراهیمی ، راحیل فرج پور ، روشا جعفری ، ایدا صالحی ، حدیث عبدی پور ، آنیتا خیر اندیش ، عسل شیفته ، آیلین ابراهیمی ، ایده میمندی نژاد ، کیمیا زارع ، هلیا برزگر، غزل پورنبی ، بهار هاشمی ، روژان رازقیان ، روژینا جوانمردی

تیم(آباده) : ( مربی : خانم لیلا ابوالحسنی – سرپرست : خانم رقیه نوروزی )
نازنین نوروزی ، مینا عظیمی ، هانیه عزیزخانی ، مهرناز ملک مکان ،ستایش میرزای محمد ، آرزو نعمت الهی ، ستاره خواجوی ، هانیه عرب شکاری ، شهرزاد میرزا محمدی ، پریناز ملک مکان ، کیانا کارگر، حدیث نعمت الهی ، حنانه کدیور

تیم (سپیدان ) : ( مربی : خانم فاطمه نام آور – سرپرست :خانم محبوبه دیده بان )
کیمیا سعادت ، مرضیه عباسی ، مریم صافی ، ساحل عباسی فرد ، شقایق صدیق ، فاطمه دیده بان ، نجمه کدیور ، فاطمه دهدشتی ، زهرا نگهبان ، نازیلا زارع ، اسماصاحب قدم ، اعظم تجلی ، محدثه سلیمی ، زینب دیده بان ، ناهیداسماعیل پور سپیده کوثری

تیم فسا: ( مربی : هدی احقر – سرپرست خانم ربابه دوی )
نازنین اسماعیلی ، نگار کریمی ، کیانا کدیور ، شیدا گل رازقی ، فریماه جازب ، فاطمه زهرا ذوالقدر ، آیدا مشایخی ، مریم زارعی زاده ، سما صفار ، مانا روستایی ، فاطمه نیا ، نسیم جاوید نژاد ، ملیکا مشکی باغی ، زهرا کدیور ، سپیده بردبار،شیوا گل رازقی ، فاطمه گلشنی

تیم زرقان: ( مربی :خانم زهرا محمدی )
محدثه کاوه

تیم گراش: ( مربیان :۱- خانم صدیقه شیر دم ۲-افسانه محسنی – سرپرست : خانم طیبه جعفریان )
زهرا رادمرد ، کیانا سهرابی ، کیانا سهرابی ، نازنین بیگدلی ، انسیه حسنی ، مریم امیدوار ، سعیده کشوری ، ایلین کاظمی زهره صمیمی ، هدی بیگدلی.

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.