پایان کار شناگران ایران در مسابقات جام جهانی قطر

شناگران ایران در سومین روز مسابقات جام جهانی قطر با حریفان خود به رقابت پرداختندو به کار خود پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ سومین روز مسابقات شنا جام جهانی قطر با شنای سه نماینده ایران پیگیری و به پایان رسید. درماده ۵۰ متر پروانه مهدی انصاری و علیرضا یاوری دو شناگر تیم ملی ایران به آب زدند و با ثبت زمان های ۲۴.۹۱ و ۲۵.۷۴ به کار خود پایان دادند.

بنیامین قره حسنلو و یاوری نیز ۱۰۰ متر آزاد را  در مصاف با قهرمان جهان و المپیک شنا کردند و به ترتیب با ثبت زمان‌های ۵۲.۹۶ و ۵۳.۷۳ به کار خود پایان دادند. در پایان علیرضا یاوری شناگر جوان اصفهانی تیم ملی ۲۰۰متر آزاد را در زمان ۱:۵۷.۸۱ شنا کرد.

تیم ملی شنا ایران در مسیر کسب آمادگی بیشتر برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک در پایان سال جاری طبق برنامه از پیش تعیین شده به مسابقات جام جهانی قطر اعزام شده است.

 

نتایج شناگران ایران در سوم جام جهانی قطر :

۵۰ متر پروانه

مهدی انصاری  با زمان: ۲۴.۹۱ در رده ۲۴

علیرضا یاوری با زمان ۲۵.۷۴ در رده ۳۰

۱۰۰ متر آزاد

بنیامین قره حسنلو با زمان: ۵۲.۹۶ در رده ۲۶

علیرضا یاوری با زمان ۵۳.۷۳ در رده ۲۹

۲۰۰ متر آزاد

علیرضا یاوری با زمان ۱:۵۷.۸۱ در رده ۲۱

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

قاسمی با رکوردشکنی در ۲۰۰ پروانه مدال نقره گرفت/ غلامی بار دیگر رکورد ۱۰۰ پروانه را زد

هشتمین مدال کاروان شنای ایران در مسابقات شنا قهرمانی جوانان آسیا – فیلیپین توسط محمد قاسمی در ماده ۲۰۰ پروانه رده سنی ۱۵-۱۷ سال به ثبت رسید و قاسمی رکورد رده سنی این ماده و غلامی رکورد ۱۰۰ پروانه ۱۳-۱۴ سال را جابجا کردند.

سامیار عبدلی شنای ایران را در قهرمانی جوانان آسیا طلایی کرد/ غلامی نقره ۲۰۰ پروانه را برگردن آویخت/ افقری برنز ۱۰۰ پروانه را کسب کرد

در روز دوم مسابقات شنا قهرمانی رده های سنی آسیا – فیلیپین سامیار عبدلی در ۵۰ متر آزاد مدال طلا، محمد مهدی غلامی در ۲۰۰ متر پروانه نقره و مهرشاد افقری در ۱۰۰ متر پروانه برنز کسب کردند.