پایان کار نسیمی شاد در ماده ۲۰۰متر قورباغه

آریا نسیمی شاد در چهارمین روز از مسابقات شنای قهرمانی جوانان جهان در سنگاپور، با ثبت زمان 2دقیقه و 22ثانیه و 40 صدم ثانیه در ماده 200متر قورباغه به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ در دومین ماده رقابتی نماینده شنای ایران در پنجمین دوره مسابقات شنای قهرمانی جوانان جهان فینا، آریا نسیمی شاد در ۲۰۰متر قورباغه به آب زد. او زمان  ۲ دقیقه و ۲۲ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه را ثبت کرد و از بین ۵۶ شناگر به مقام ۲۶ دست یافت. با این رکورد نسیمی شاد از راهیابی به مرحله بعد این ماده بازماند.

در مرحله مقدماتی این ماده بار دیگر “آنتون چوپکوف” روس به مقام نخست رسید. او با ثبت زمان ۲دقیقه و ۱۰ثانیه و ۷۳صدم ثانیه علاوه بر کسب رنکینگ نخست در مرحله مقدماتی، رکورد این ماده را در مسابقات جونان جهان فینا بهبود بخشید.

کار  آریا نسیمی شاد تنها نماینده شنای ایران در این مسابقات فردا (شنبه) و پس از شرکت در ماده۵۰ متر قورباغه به پایان می‌رسد.

پنجمین دوره مسابقات شنای قهرمانی جوانان جهان فینا از ۲۵ تا ۳۰ آگوست ۲۰۱۵ (سوم تا هشتم شهریور ۱۳۹۴) به میزبانی سنگاپور برگزار می شود.

 

 

 

رکوردهای ثبت شده در مرحله مقدماتی ماده ۱۰۰متر قورباغه:

  1. “آنتون چوپکوف” از روسیه- ۲:۱۰.۷۳ (رکورد مسابقات)
  2. “متئو ویلسون” از استرالیا- ۲:۱۲.۳۶
  3. “ریس وایتلی” از آمریکا- ۲:۱۲.۹۸

…..

۲۶,  آریا نسیمی شاد از ایران- ۲:۲۲.۴۰

 

برنامه ادامه مسابقات نسیمی شاد در رقابت های قهرمانی جوانان جهان- سنگاپور:

هفتم شهریور ۱۳۹۴: ۵۰متر قورباغه

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.