ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

پرواز واترپلوئیست های جوان به مسابقات آسیایی

تیم ملی واترپلو جوانان ایران برای حضور در چهارمین دوره رقابت های آسیایی واترپلو جوانان پنج‌شنبه به مقصد جاکارتا پرواز می کند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ تیم ملی واترپلو جوانان ایران متشکل از 13 ورزشکار ساعت 21:20 پنج‌شنبه (8 آبان 93) از طریق فرودگاه بین الملی امام خمینی تهران را به مقصد جاکارتا ترک می کند.

ملی پوشان ایران که طبق گفته دانیال خاکبان (مربی تیم ملی) از نظر بدنی و روحی در وضعیت مطلوبی قرار دارند به منظور حضور در رقابت های واترپلو زیر 19سال آسیا و انتخابی مسابقات جوانان جهان زیر 20 سال 2015 در آلماتی قزاقستان، پنج شنبه شب به مقصد جاکارتا پرواز می کنند.

تیم ملی ایران با 13ورزشکار به همراه  حمید شب انگیز و دانیال خاکبان به عنوان کادر فنی و تحت سرپرستی احمد یاقوتی به این رقابت ها اعزام  می شود. رقابت ملی پوشان ایران از روز دوشنبه (12آبان) آغاز می شود و تا روز پایانی مسابقات (19آبان) ادامه پیدا می کند.

آخرین جلسه تمرینی واترپلوئیست های جوان صبح روز پنج‌شنبه (8آبان) در استخر بین المللی 9دی برگزار می شود و ورزشکاران ملی پوش خود را برای پرواز ساعت 21:20 همان روز آماده می کنند.

 

آخرین جلسات تمرینی تیم ملی پیش از اعزام به مسابقات آسیایی اندونزی:

تهران- استخر بین المللی 9دی شهید شیرودی

چهارشنبه (7آبان)

ساعت 18:00 الی 20:30

 

پنجشنبه (8 آبان)

ساعت 09:00 الی 11:30

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب