پرونده سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور جمعه بسته خواهد شد

با برگزاری ذو دیدار در روز جمعه(چهارم اسفند 1402) پرونده سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور بسته خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ هفته پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور روز جمعه(۴ اسفند ماه ۱۴۰۲) با برگزاری دو دیدار در استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورشی شهید شیرودی پیگیری می‌شود.

ابتدا جمعه(چهارم اسفند ماه ۱۴۰۲) از ساعت ۹:۰۰ صبح در یک دیدار حساس و دیدنی تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان در رده سنی بزرگسالان مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد. برنده این دیدار سرنوشت ساز جایگاه سوم این رده سنی را مشخص خواهد کرد.

همچنین از ساعت ۱۱:۰۰ صبح روز جمعه تیم‌های رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه در رده سنی بزرگسالان با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که با کسب هر نتیجه‌ای، تیم نفت و گاز امیدیه قهرمان و رعد پدافند در رتبه دوم جدول سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور قرار می‌گیرد.

پالایش نفت آبادان، دانشگاه آزاد اسلامی، شهید نوفلاح، رعد پدافند، نیروی زمینی ارتش، نفت و گاز گچساران و نفت امیدیه هفت تیم حاضر در این دوره مسابقات هستند.

برنامه هفته پانزدهم و پایانی سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلو کشور:

ردیفهفتهباشگاه میزبان (کلاه سفید)باشگاه میهمان(کلاه آبی)رده سنیروز و تاریخساعتمحل برگزاری
۸۳پانزدهمدانشگاه آزاد اسلامیپالایش نفت آبادانعموم۱۴۰۲/۱۲/۰۴۹:۰۰استخر ۹ دی تهران
۸۴پانزدهمرعد پدافندنفت و گاز امیدیهعموم۱۴۰۲/۱۲/۰۴۱۱:۰۰استخر ۹ دی تهران

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

آغاز سال نو مبارک باد

آغاز بهار طبیعت و تقارن با ماه مبارک رمضان و بهار قرآن را به فال نیک می‌گیریم، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال ۱۴۰۳را به تمامی مردم ایران تبریک می‌گوید.

اسکندریون: با جان اونسوی به توافق رسیدیم/ یک حامی مالی برای جذب این مربی ما را کمک خواهد کرد

رئیس کمیته فنی شنا گفت؛ طی جلسه ای که با جان اونسوی داشتیم، به توافق رسیدیم که به عنوان مدیر فنی تیم ملی شنا با فدراسیون همکاری کند. خوشبختانه یک شرکت خوشنام بهداشتی و دارویی هم به عنوان اسپانسر در جذب و حمایت مالی این مربی به ما کمک خواهد کرد.