پیام تبریک رضوانی به وزیر ورزش و جوانان

محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو با صدور پیامی انتخاب شایسته مهندس کیومرث هاشمی را به ایشان و جامعه ورزش کشور تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا ضمن قدردانی از حسن انتخاب رئیس جمهور با صدور پیامی انتصاب به جا و شایسته مهندس کیومرث هاشمی را به ایشان و جامعه ورزش کشور تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

برادر ارجمند و گرامی جناب آقای مهندس کیومرث هاشمی

بی تردید انتخاب حضرتعالی به عنوان وزیر ورزش و جوانان که خود مردی از جنس جامعه ورزش و مدیری توانمند، لایق و شایسته در طول خدمت به این دولت هستید مایه مباهات و خشنودی اهالی ورزش است. یقین دارم با عنایت به شایستگی و تجارب جنابعالی در حیطه ورزش و استعانت از خداوند متعال شاهد رشد و شکوفایی ورزش در تمام سطوح ملی و جهانی خواهیم بود.

به نمایندگی از خانواده بزرگ شنا، شیرجه و واترپلو کشور آرزومندم در سایه تجارب ارزنده جنابعالی شاهد موفقیت و پیشرفت روز افزون در حوزه ورزش کشور باشیم و در سایه عنایات خاص پروردگار و با یاری همه دلسوزان ورزشی، دوران مدیریت جنابعالی مملو از برکات و توفیقات در این حوزه بویژه ورزش های پایه و پرمدال باشد.

محسن رضوانی

 

 

انتهای پیام

 

image_printپرینت مطلب