پیام تسلیت فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو به رییس دفتر امور مشترک فدراسیون

فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو به رییس دفتر امور مشترک فدراسیون در پیامی درگذشت برادر رییس دفتر امور مشترک فدراسیون ها را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ احمد گواری رییس دفتر امور مشترک فدراسیون ها در سوگ از دست دادن برادر خود نشست.

فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو به همین مناسبت با انتشار پیامی درگذشت برادر گواری رییس دفتر امور مشترک فدراسیون ها را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت فدراسیون به شرح زیر است:

جناب آقای احمد گواری

رییس محترم دفتر امور مشترک فدراسیون ها

درگذشت برادری مهربان و دلسوز  چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو این ماتم جانگداز را به،خانواده محترم تان صمیمانه تسلیت عرض نموده و برای آنان صبر عظیم و برای آن عزیز سفرکرده علو درجات طلب می‌کند.

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.