پیام تسلیت فدراسیون شنا در پی درگذشت اسماعیل احمدی

فدراسیون شنا در پیامی درگذشت اسماعیل احمدی مدیرکل حوزه ریاست و مشاور وزیر ورزش و جوانان در سانحه سقوط بالگرد در استان کرمان را تسلیت می گوید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ اسماعیل احمدی،مدیرکل حوزه ریاست و مشاور وزیر ورزش و جوانان در سانحه سقوط بالگرد حامل دکتر سیدحمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان و همراهانش در شهر بافت کرمان، به دیدار معبود شتافت.

فدراسیون شنا به نمایندگی از خانواده بزرگ ورزش های آبی در پی درگذشت مرحوم اسماعیل احمدی این ضایعه را  به جامعه ورزش کشور و خانوادهای مرحوم تسلیت و برای آن بزرگوار از دست رفته از درگاه خداوند متعال رحمت و مغفرت واسعه و برای وزیر ورزش و جوانان و سایر همراهان حاضر در این سانحه آرزوی سلامتی و شفای عاجل دارد.

 

 

انتهای پیام

image_printپرینت مطلب

چیریچ: تمام داوران ایران در سطح بین المللی و ملی فرصت پیشرفت دارند/ دوره خوبی برگزار شد

میخاییل چیریچ  مدرس و ناظر بین المللی واترپلو جهان بیان داشت: تمام داوران ایران چه در سطح بین المللی و چه در سطح ملی این فرصت را دارند که پیشرفت کنند، صرفا به نحوه کار آنها بستگی دارد و می‌توانم به جرات بگویم که کلاس بسیار خوب و راضی کننده‌ای بود.

سعادت: استقبال خوبی از ماراتن آب‌های آزاد کیش شد

رییس هیات شنا جزیره کیش ضمن ابراز خوشحالی از استقبال وسیع و گسترده شناگران از مسابقات آب های آزاد گفت: حدود ۱۵۰ شناگر به همراه سرپرست و مربی در این رقابت ها شرکت کردند که این موضوع بیانگر پیشرفت و آینده‌ای درخشان در رشته آب‌های آزاد است.