ورزش های آبی جمهوری اسلامی ایران

پیروزی تیم های آذربایجان غربی و اصفهان در پایان روز سوم

تیم های آذربایجان غربی و اصفهان دیدارهای سومین روز رقابتهای واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور را با برتری به پایان بردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون شنا، در دیدارهای بعد از ظهر دیروز چهارشنبه تیم آذربایجان غربی با نتیجه ١۶ بر ٩ مقابل آذربایجان شرقی به برتری رسید و به دومین پیروزی خود در این رقابتها دست یافت تا مدعی صعود از گروه دوم باشد.

همچنین در دیگر دیدار عصر دیروز از گروه دوم، اصفهان (آلومینیوم مبارکه) ١٣ بر ٢ توابع تهران را از پیش رو برداشت تا با این برد صعود خود را به مرحله بعد مسجل کند.

مرحله مقدماتی مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان کشور صبح امروز پنج شنبه با دیدار تیم های خراسان رضوی – اصفهان و آذربایجان غربی – توابع تهران پایان خواهد یافت و تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی مشخص خواهند شد.

مسابقات واترپلو قهرمانی نوجوانان كشور که از روز سه شنبه با شرکت ٩ تیم به میزبانی استخر ورزشگاه امجدیه زنجان آغاز شده است، بعد از ظهر روز جمعه با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال و معرفی قهرمان این دوره از مسابقات به پایان خواهد رسید.

image_printپرینت مطلب

نتایج مسابقات قهرمانی جام شنا بزرگسالان

مسابقات قهرمانی جام شنای بزرگسالان ویژه آقایان رده سنی بالای 25 سال روز پنجشنبه و جمعه (دوم و سوم آذر ماه 1402) به میزبانی استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی پیگیری و به پایان رسید.